,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Статки Олександра Януковича зросли втричі
Видання Forbes підготувало рейтинг 20 найбагатших донеччан, з'ясувавши, що з квітня 2013 року капітал старшого сина українського президента Олександра Януковича зріс утричі.

Як відзначає видання, на першому місці списку очікувано опинився Рінат Ахметов , чий статок Forbes оцінив у $14,9 млрд. Це - на $500 млн менше, ніж у квітні 2013 року, коли був опублікований список 100 найбагатших українців.

Найбільш динамічним учасником списку став Олександр Янукович. У листопаді 2013 року Forbes оцінив його капітал у $510 млн. У квітні капітал старшого сина українського президента був майже в три рази меншим - $187 млн.

За час, що минув з моменту складання рейтингу 100 найбагатших українців, Forbes зумів краще розібратися в структурі бізнесу Януковича. Як повідомлялося, за підсумками 2012-го син президента України, Олександр Янукович, задекларував 579,2322 млн грн доходів.

Син глави держави сплатив до Державного бюджету 29,9713 млн грн податку з доходів фізичних осіб. 1 березня під час підсумкової прес-конференції в Українському домі президент України Віктор Янукович не відповів на запитання про те, як його синові вдалося настільки швидко розбагатіти.


My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх