,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Чеченське відділення партії Жириновського саморозпустилося через "фашистську ідеологію" свого лідера
У Чечні члени ЛДПР закрили місцеве відділення партії через висловлювання Володимира Жириновського, яке той допустив в ефірі програми Поєдинок, повідомляє Інтерфакс.

Свої заяви Жириновський зробив 24 жовтня в ефірі програми, яка була присвячена теракту в Волгограді. Він тоді запропонував оточити Північний Кавказ колючим дротом і обмежити там народжуваність, ввівши штраф за третю дитину. Ці заходи, на думку лідера ЛДПР, допоможуть у боротьбі з тероризмом.

"Це замах на демократичні принципи, які лежать в основі російської державності. У зв'язку з цим ми заявляємо про вихід з ЛДПР і припинення діяльності цієї партії на території Чеченської республіки", - йдеться в заяві членів відділення.

Вони закликали інші регіональні відділення наслідувати їхній приклад, а громадян Росії- не голосувати за ліберал-демократів.

Як пояснили, представники ЛДПР, вони не можуть перебувати в партії, лідер якої "скомпрометував себе як носій фашистської ідеології". Також вони відзначили, що Жириновський "опустився до рівня ідеології Ку-клукс-клану".

Втім, віце-спікер Держдуми від ЛДПР Ігор Лебедєв заявив, що на адресу центрального апарату партії не надходило жодних звернень від чеченського регіонального відділення ЛДПР "з якими-небудь заявами".

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх