,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Віталій Кличко іде на вибори президента України
Чемпіон світу з боксу та лідер української опозиційної партії УДАР Віталій Кличко заявив, що балотуватиметься на президентських виборах, які відбудуться в Україні у 2015 році, - пише Ангеліна Шуніна у російській газеті КоммерсантЪ.

"Щоб покласти край усім домислам і спробам розправитися зі мною як із можливим кандидатом, я хочу заявити, що балотуюся у президенти", - заявив Віталій Кличко, виступаючи з трибуни Ради у четвер. Раніше він не виключав можливості участі у виборах, однак сьогодні вперше відповідну заяву було зроблено офіційно.

Якщо Віталію Кличку вдасться стати єдиним кандидатом від опозиції, такий поворот найбільш небезпечний для нинішнього президента країни Віктора Януковича, вважають експерти. Лідер партії УДАР має репутацію набагато більш поміркованого політика, ніж радикальний націоналіст Олег Тягнибок, тому має шанси залучити на свій бік істотну частину російськомовних виборців, що складали основний електорат пана Януковича.

Який з боксера політик?

Влітку соціологічні центри зафіксували падіння рейтингів інших українських політиків на тлі Віталія Кличка, але обмовилися: до виборів ще далеко і вважати цей "соціологічний нокаут" остаточним рано. Огонек проаналізував, що ж так збільшило силу УДАРу, як називають Український демократичний альянс за реформи, - партії, створеної Віталієм Кличком

"Політика - як банка з тарганами"

Віталій Кличко - про спорт, бізнесі, політику та поезію

"Я займаюся спортом, бізнесом і політикою. У спорті після порушення правил спортсмен отримує попередження або може бути дискваліфікований. У бізнесі той, хто застосовує заборонені прийоми, ризикує залишитися без партнерів. Інша справа - політика. Вона нагадує банку з тарганами. Тут хто кого перехитрить, хто кого обдурить. І навіть якщо політики застосовують заборонені прийоми один проти одного, вони знову зустрічаються в цій банці".

Інтерв'ю газеті Известия в Украине, 13 квітня 2009 року

"Спорт не вічний. Я не наймолодший, мені цього року буде вже 42 роки. Я не збираюся бити рекорд Джорджа Формана, коли він став чемпіоном світу у 45... Сьогодні у мене кожен день як бій, і цей бій відбувається в українській політиці".

Інтерв'ю BBC Україна, 27 березня 2013 року

"Поезія заснована на емоціях, і щоб щось написати, потрібен якийсь емоційний порив. Віршів у мене вистачає, але я не готовий їх публікувати. Пишу для себе, для тих близьких, кому вони присвячені... Любов - найсильніше почуття, яке у людини є, і, зрозуміло, вони про любов теж".

Інтерв'ю в тижневику Бульвар Гордона (Україна), вересень 2010 року

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх