,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Слухання в Гамбурзі щодо Arctic Sunrise почнуть без Росії
Міжнародний трибунал з морського права в Гамбурзі 6 листопада почне розгляд звернення Нідерландів у справі про затримання активістів Greenpeace, які перебували на судні Arctic Sunrise, повідомили в п'ятницю, 25 жовтня, голландські ЗМІ.

Президент Міжнародного трибуналу Сюндзі Янаї сказав, що відмова Росії брати участь у слуханнях є серйозною проблемою. "Проте ми все ж повинні почати розгляд справи", - заявив Янаї, передає ИТАР-ТАСС.

Уряд Нідерландів 21 жовтня направив офіційну скаргу на дії російської влади в Міжнародний трибунал з морського права в Гамбурзі. Приводом для направлення цієї скарги стало захоплення співробітниками Прикордонної служби ФСБ РФ судна Arctic Sunrise Greenpeace, яке ходило під прапором Королівства Нідерланди.

Процедура проводиться на основі Морської конвенції ООН від 1982 року.

Москва заявила, що не приймає процедуру арбітражу у справі судна Arctic Sunrise і відмовляється від участі у розгляді.

Це перший випадок, коли Нідерланди звертаються в цю міжнародну інстанцію. Вердикт очікується протягом місяця, вважають в МЗС Королівства Нідерланди.

***

Активісти Greenpeace спробували 18 вересня в Печорському морі піднятися на нафтову платформу Прирозломного, належну Газпрому. Екологи планували вивісити на платформі банер, який засуджує нафтовидобуток в Арктиці. Акція була припинена російськими прикордонниками. Капітан судна Arctic Sunrise з активістами на борту відмовився керувати судном після його затримання. Наступного дня спецназ прикордонних військ ФСБ захопив Arctic Sunrise, криголам відбуксирували до Мурманська, а весь екіпаж був заарештований на два місяці.

На борту криголама Greenpeace Arctic Sunrise перебували 30 осіб з 18 країн.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх