,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Раді Євросоюзу рекомендовано підписати угоду з Україною
Про це йдеться в резолюції Про Європейську політику сусідства: у напрямку зміцнення партнерства. Позиція Європейського парламенту за доповіддю 2012 року(Європейської Комісії), яка була підтримана 23 жовтня на засіданні Європейського парламенту в Страсбурзі.

(ЄП) рекомендує Раді підписати Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та його державами-членами, з одного боку, та Україною, з іншого боку, за умови, що офіційно визначені 10 грудня 2012 Радою закордонних справ Євросоюзу критерії виконані

"(ЄП) рекомендує Раді підписати Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та його державами-членами, з одного боку, та Україною, з іншого боку, за умови, що офіційно визначені 10 грудня 2012 Радою закордонних справ Євросоюзу критерії виконані; дає свою згоду залежно від вказаних вище вимог рішенням Ради про тимчасове застосування Україною та ЄС частини Угоди про асоціацію негайно з моменту її підписання, у разі виконання всіх вимог і подальшого підписання, висловлює намір приступити до повної ратифікації Угоди про асоціацію в рамках свого законодавчого терміну", - йдеться в резолюції, текст якої наводить Інтерфакс-Україна.

Резолюція охоплює головні аспекти Європейської політики сусідства ЄС. Україні присвячена окрема частина документа і заклики виконувати "вимоги, необхідні для підписання Угоди про асоціацію".

У прес-релізі на сайті Європейського парламенту депутати висловлюють думку про те, що "повага до основ демократії є тією "червоною лінією", яку не можна долати", а Європейський Союз має сфокусуватися на підтримці розвитку демократичних інститутів, громадянського суспільства в країнах, охоплених європейською політикою сусідства.

Одним з головних питань у відносинах між Києвом і Брюсселем напередодні підписання Угоди про асоціацію в листопаді 2013 є юридичне оформлення процесу звільнення колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Офіційні представники у Вашингтоні і Брюсселі "справу Юлії Тимошенко" називають політично мотивованою і однією з перешкод до підписання Угоди про асоціацію в листопаді 2013 року

Опозиційний український політик, програвши Віктору Януковичу президентські вибори 2010 року, в 2011 році була засуджена і засуджена до семирічного тюремного ув'язнення за підписання "газових угод" з Росією в січні 2009 року.

Офіційні представники у Вашингтоні і Брюсселі "справу Юлії Тимошенко" називають політично мотивованою і однією з перешкод до підписання Угоди про асоціацію в листопаді 2013 року у Вільнюсі на саміті Східного партнерства.

"На цьому етапі все залежить від Президента Януковича, і я сподіваюся, він не помилиться. Він підійшов дуже близько, а час йде. Якщо він думає, що ЄС відступить і підпише угоду незалежно від того, що він вирішить з Тимошенко, я думаю, він помиляється. Адже після Вільнюса Україна почне готуватися до президентських виборів 2015 року, і я думаю, ситуація з демократією та дотриманням прав людини тільки погіршиться, оскільки Янукович буде всіма силами триматися за владу", - сказав 23 жовтня в інтерв'ю Українській службі Голосу Америки Виконавчий директор правозахисної організації Freedom House Девід Креймер.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх