,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


RFI: Європа чекає Україну.
Незвично багато на початку цього тижня було в Києві високих представників Євросоюзу: президент Чехії Мілош Земан, міністри закордонних справ Польщі та Швеції Радослав Сікорський та Карл Більдт, місія Європарламенту у складі колишнього голови Європарламенту Пета Кокса і президента Польщі Олександра Кваснєвського, - розповів Борис Клименко на RFI.

Кажуть, що коли Бог хоче покарати людину, він позбавляє її розуму. Але це коли мова йде про кінцеву кару. А якщо у Бога є час і натхнення, і він хотів би кару перетворити на процес? Тоді він робить людину посміховиськом. Лідер українських комуністів Петро Симоненко забув про це.

Візити початку тижня високопоставлених представників Чехії, Польщі, Швеції та Європарламенту повинні були привести до прориву у підготовці нинішнього керівництва України до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Провладні та опозиційні політики приготувалися до зустрічей із гостями, сподіваючись донести свої переконання та сумніви.З цією євроінтеграцією сьогодні по Києву проїхати неможливо. Їх наїхало тут, як не знаю кого і скільки, і кожному машину супроводу подавай
І лише лідер українських комуністів Петро Симоненко виявився, як писав свого часу Володимир Маяковський, "від хліба простіший, від рейок пряміший". Лише у нього приїзд європейських гостей міг викликати таку реакцію: "З цією євроінтеграцією сьогодні по Києву проїхати неможливо. Їх наїхало тут, як не знаю кого і скільки, і кожному машину супроводу подавай", "приїхали якісь клерки, вам руки викручують, хвости накручують, а наші люди прості страждають", - поскаржився лідер українських комуністів Петро Симоненко.

Коли у червні приїхали пропагандисти "руського мира" на чолі із президентом Російської Федерації Володимиром Путіним та Предстоятелем Російської православної церкви патріархом Кирилом (Гундяєвим), а з ними предстоятелі ще 15 християнських церков, уся Комуністична партія України не видала ані крику проти цієї навали клерикалів. Адже "наїхало" їх тоді разів у десять більше, ніж європейців цього тижня.

Та й приїхали з Європи зараз не останні в ній люди, які дбають про благо українського народу більше, ніж українські комуністи, і зовсім не заслуговують зневажливого найменування "клерки"! Але Петру Симоненку не вперше грати роль клоуна у можновладців, так що Бог лише наголосив основну рису лідера комуністів - як балаганний зазивала, він готовий привернути до себе увагу, хоч і виставляючись на посміховисько.Петру Симоненку не вперше грати роль клоуна у можновладців, так що Бог лише наголосив основну рису лідера комуністів - як балаганний зазивала, він готовий привернути до себе увагу, хоч і виставляючись на посміховисько
Представники Європи привезли владі України важливі повідомлення, які неможливо не почути. Після зустрічі із президентом України Віктором Януковичем міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський повідомив, що для підписання Угоди про асоціацію Україна повинна звільнити Юлію Тимошенко: "Останній термін - це 18 листопада, і в нас уже немає часу для блефу, тому це питання має вирішитися найближчим часом, на засіданні ради міністрів закордонних справ". Яке якраз і відбудеться 18 листопада.

Карл Більдт повідомив, що рішення Євросоюзу про підписання Угоди залежить виключно від рішення, яке прийме місія Кокса - Кваснєвського щодо Юлії Тимошенко: "Усе це залежить виключно від результату місії Кокса - Кваснєвського... Якщо буде зелене світло від місії, тоді так, Україна підпише, якщо його не буде - тоді ні... Все залежатиме від звіту: який буде звіт, такий буде і результат", - зазначив Більдт.

Члени місії Кокса - Кваснєвського після двогодинних переговорів з ув'язненою лідером української опозиції Юлією Тимошенко поїхали без коментарів. Судити про ефективність переговорів з нею та із представниками української влади можна за тим, що сьогодні Європарламент прийняв резолюцію, яка рекомендує підписати Угоду про асоціацію з Україною і надає згоду на її часткове застосування без завершення ратифікації, за умови, якщо будуть дотримані певні критерії, - повідомило українське державне агентство Укрінформ.Судити про ефективність переговорів із нею та із представниками української влади
можна за тим, що сьогодні Європарламент прийняв резолюцію, яка рекомендує підписати Угоду про асоціацію з Україною
У резолюції Європейська політика сусідства: на шляху до зміцнення партнерства говориться, що Європарламент "рекомендує Раді ЄС підписати Угоду про асоціацію між ЄС та країнами-членами, з одного боку, та Україною, з іншого, якщо умови, визначені Радою ЄС із закордонних справах 10 грудня 2012 року і підтримані резолюцією Європарламенту від 13 грудня 2012 року, будуть виконані". Авторами цього документа виступили члени комітету із закордонних справ Європарламенту Яцек Саріуш - Вольський (Польща) і П'єр Антоніо Панзері (Італія).

Євродепутати позитивно оцінили роботу моніторингової місії Європарламенту в Україні і вітали продовження її мандата до 12 листопада. Парламентарії висловили надію і переконання, що місія призведе до спільного прийнятного рішення у справі Юлії Тимошенко на принципах клопотання Пета Кокса та Олександра Кваснєвського до Президента України, - повідомив Укрінформ.

Європейські політики і високопоставлені чиновники роз'їхалися з Києва. Вулиці вільні для кортежу лідера українських комуністів Петра Симоненка. Але у нього є лише одна адреса, за якою він може поїхати: Митний союз. Той, про який у радянські часи була пісенька: "Моя адреса не дім і не вулиця, моя адреса - Радянський Союз".

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх