,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


США розпочинають роботу з розгортання елементів ПРО в Румунії
У понеділок, 28 жовтня, стартують роботи з розміщення протиракетного комплексу як частини створюваної США і НАТО європейської ПРО на базі в Девеселу на півдні Румунії.

Відповідно до угоди США та Румунії з оборони від балістичних ракет від 23 грудня 2011 року, на колишній авіабазі в Девеселу буде розгорнуто американський багатоцільовий зенітно-ракетний комплекс Іджіс, оснащений ракетами-перехоплювачами Стендард-3 (SM-3).

Вартість комплексу, призначеного для перехоплення балістичних ракет середньої і меншої дальності, становить $134 млн.

Участь Румунії в архітектурі протиракетної оборони НАТО є частиною Європейського поетапного адаптивного підходу (ЕПАП) ПРО США.

***

У рамках ЕПАП спочатку планувалося створити ЄвроПРО в чотири етапи. На першому, який тривав по 2011 рік, на Середземномор'ї були розміщені чотири американські есмінці Іджіс з протиракетами SM-3, а також радар в Туреччині. Потім до 2015 року повинні бути розміщені батареї протиракет у Румунії, а до 2018 - у Польщі. На четвертому етапі - до 2020 року планувалося переоснастити всі комплекси досконалішими протиракетами, здатними збивати міжконтинентальні балістичні ракети.

У березні поточного року влада США оголосила про відмову від четвертого етапу розгортання американської системи ПРО в Європі, який включав в себе розміщення на континенті протиракет SM-3 IIB з збільшеними бойовими можливостями.

Разом з тим, Вашингтон заявив, що і досі має намір розмістити елементи ПРО на території Польщі та Румунії.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх