,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Опубліковано офіційне фото королеви Єлизавети II з трьома майбутніми монархами
Опубліковано офіційне фото королеви Єлизавети II з трьома майбутніми монархами


Королівська родина Великобританії оприлюднила в четвер ввечері історичну фотографію Єлизавети ІІ з трьома майбутніми монархами - її сином, онуком і правнуком.

Фотографія була зроблена напередодні в офіційній резиденції принца Уельського Кларенс-хаусі, де принц Чарльз влаштував невеликий прийом з нагоди хрещення онука, принца Кембриджського Джорджа.

На фотографії королева, одягнена в блакитне пальто і капелюшок у тон, сидить у кріслі, а за нею стоять Чарльз і Вільям з дитиною на руках.

Фотографія королеви з 64-річним Чарльзом, 31-річним принцом Вільямом і тримісячним принцом Джорджем покликана нагадати про знамениту фотографію 1894 року, на якій були зображені королева Вікторія, її син, майбутній король Едуард VII, її онук, майбутній Георг V, і правнук, майбутній Едуард VIII.

Крім фото королеви зі спадкоємцями, прес-служба оприлюднила й інші знімки. На одному з них зображені усміхнені принц Вільям і його дружина Кейт з Джорджем на руках.

На іншому знімку Кейт з дитиною сидять на дивані, справа від них - королева, зліва - принц Вільям. Чоловік королеви герцог Філіп Единбурзький, принц Чарльз, його дружина герцогиня Корнуольська Камілла, молодший брат Вільяма принц Гаррі, молодші сестра і брат Кейт Піппа і Джеймс Міддлтон та батьки герцогині Кейт Майкл і Керол Міддлтон стояли позаду.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх