,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Суд у Китаї залишив чинним довічний вирок Бо Сілаю
Народний суд вищої інстанції китайської провінції Шаньдун відхилив апеляцію колишнього високопоставленого чиновника Бо Сілая, тим самим залишивши чинним довічний вирок, винесений йому у вересні. Про це в п'ятницю, 25 жовтня, повідомляє агентство Сіньхуа.

Бо Сілай був визнаний винним в отриманні хабарів і присвоєння держкоштів на загальну суму 25,44 мільйона юанів (4,1 мільйона доларів США). 22 вересня його засудили до довічного терміну з позбавленням політичних прав і конфіскацією особистого майна.

Опальний екс-чиновник подав апеляцію на вирок, і 8 жовтня Народний суд вищої інстанції провінції Шаньдун погодився її розглянути.

Експерти були впевнені, що в результаті суд відхилить апеляцію, оскільки в Китаї судова система перебуває під контролем правлячої комуністичної партії.

Колишній член політбюро ЦК Компартії Китаю і колишній партійний секретар китайського мегаполісу Чунцін, якому в липні виповнилося 64 роки, звинувачувався в отриманні хабарів, присвоєнні держкоштів і зловживанні службовим становищем з 1999 по 2012 роки. На суді Бо Сілай не визнав жодне з висунутих йому звинувачень.

Скандал довкола Бо Сілая продемонстрував наявність корупції у вищих ешелонах влади Китаю.

Справа Бо Сілая сприймається як найсерйозніша криза, яка сколихнула правлячу еліту КНР.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх