,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Країни колишнього СРСР не зобов'язані вибирати між ЄС і Росією - глава Європарламенту
Голова Європарламенту Мартін Шульц заявив, що країни-учасниці програми Євросоюзу Східне партнерство не повинні робити вибір між ЄС та Росією.

"Всі країни мають суверенне право вирішувати самостійно, з ким вони хочуть укладати торговельні договори та частиною якого економічного блоку вони хочуть стати. Не йдеться про вибір між Росією і ЄС", - цитує прес-служба ЄП у п'ятницю, 25 жовтня, слова Шульца, який висловив впевненість, що тісні економічні та політичні зв'язки з ЄС також поліпшать відносини східних сусідів спільноти з Росією. "Це в інтересах усіх нас", - сказав глава ЄП.

Шульц черговий раз зазначив, що сподівається на те, що в листопаді у Вільнюсі на саміті Східного партнерства буде підписано угоду про асоціацію між ЄС і Україною. Головним стримувальним фактором цього донині залишається тюремне ув'язнення екс-прем'єра України Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін напередодні озвучив своє ставлення до можливої ​​асоціації України з Європою. За словами Путіна, підписання Києвом і Брюсселем цієї угоди зробить приєднання Укpаїни до Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану неможливим. Він наголосив також, що РФ буде змушена вживати заходів щодо захисту свого ринку.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх