,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Росії посуха і повені знищили урожаю на $356 млн
Збиток агропромисловому комплексу Росії від посухи та повеней в 2013 році оцінюється в 11,4 млрд рублів ($356 млн ). Про це йдеться у довідці Мінсільгоспу РФ, підготовленій за інформацією регіональних органів управління АПК десяти суб'єктів РФ, постраждалих весняної та літньої посухи.
За даними Мінсільгоспу, цьогорічна посуха вразила посіви у Татарстані, Удмуртії, Чувашії, Калмикії, Башкирії, Ростовській, Ульяновській, Оренбурзькій, Кіровській областях і Пермському краї. У цих регіонах вводився режим надзвичайної ситуації.

Мінсільгосп РФ також повідомляє, що від іншого природного явища – затоплення - в Далекосхідному федеральному окрузі посіви загинули на 370,9 тис. га.

Попередній збиток з урахуванням упущеної вигоди оцінюється в 7,9 млрд рублів, за прямими втратами - 3,1 млрд рублів.

Крім Далекого Сходу, посіви від затоплення загинули також у Башкирії та Челябінській області. Загальна площа знищених посівів повінню становить 458,5 тис. га. Попередній збиток з урахуванням упущеної вигоди склав 8,7 млрд рублів, прямі втрати - 3,6 млрд рублів.

За даними Росстату, зернові та зернобобові культури в РФ цього року посіяні на 46,1 млн га.

Як повідомлялось, Україна у 2013/2014 маркетинговому році (МР, липень 2013 - червень 2014) може посісти друге місце в світі за експортом зерна, якщо продасть на зовнішні ринки 30,2 млн. тонн зерна.

Нагадаємо, за попередніми даними у 2013 році врожай зернових складе 54 млн тонн.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявляв, що уряд розраховує зібрати врожай зернових на 10-12 млн. тонн більший, ніж у 2012 році.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх