,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Звинувачення у піратстві екіпажу Arctic Sunrise перекваліфіковано на хуліганство
Слідчий комітет РФ перекваліфікував обвинувачення, висунуте екіпажу судна Arctic Sunrise, з піратства на хуліганство. Про це в середу, 23 жовтня, повідомив офіційний представник СК РФ Володимир Маркін.

Слідство вказує, що можливе притягення окремих фігурантів справи до відповідальності за застосування насильства щодо представників влади. Маркін зазначив, що через відмову обвинувачених від дачі показань слідчі перевіряють всі можливі версії події, у тому числі шпигунство, тероризм і незаконну наукову діяльність.

Представники Greenpeace заявили, що будуть домагатися зняття зі своїх активістів усіх звинувачень, тому що не бачать в їхніх діях ні ознак піратства, ні ознак хуліганства. "Ніяких ознак хуліганства немає - ні насильства, ні погрози застосування насильства, ні пошкодження власності", - заявив директор з програм російського відділення Greenpeace Іван Блоков.

Нагадаємо, Слідче управління СКР висунуло звинувачення 30-ти фігурантам кримінальної справи за фактом нападу на нафтову платформу Прирозломна 3 жовтня. Згідно з висунутим звинуваченням у скоєнні злочину, передбачене частиною 3 статті 227 КК РФ (піратство, здійснене організованою групою) їм загрожувало від 10 до 15 років позбавлення волі.

Стаття про хуліганство передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.

Нагадаємо, раніше рішення слідства кваліфікувати дії екологів як піратство викликало раніше різку критику з боку правозахисників, які зазначали, що нафтовидобувна платформа Прирозломна є стаціонарною спорудою, з чого випливає, що переслідування членів екіпажу Arctic Sunrise за статтею Піратство, що передбачає захоплення морського чи річкового судна, неможливе.

Сьогодні в Мурманськом суді розглядатимуть апеляції кока з Arctic Sunrise громадянина України Руслана Якушева, першого помічника капітана з Канада Пола Ружицкі і Анни Паули з Бразилії.

Активісти Greenpeace спробували 18 вересня в Печорському морі піднятися на нафтову платформу Прирозломна, яка належить Газпрому. Екологи планували вивісити на платформі банер, який засуджує нафтовидобуток в Арктиці. Акція була припинена російськими прикордонниками. Капітан судна Arctic Sunrise з активістами на борту відмовився керувати судном після його затримання. Наступного дня спецназ прикордонних військ ФСБ захопив Arctic Sunrise, криголам відбуксирували до Мурманська, а весь екіпаж був заарештований на два місяці.

На борту криголама Greenpeace Arctic Sunrise перебували 30 осіб з 18 країн.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх