,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Сповідь перевертня
Сповідь перевертня


Вояки цього загону були одягнені у форму УПА і мали кашкети з тризубом. Їхнім завданням було робити різні диверсії серед місцевого населення, наводити компромат на бандерівців, стежити за їх дислокацією. Загін перевертнів орудував на території Монастириського і Коропецького районів. Він навіть мав свою криївку на території Коропецького лісництва. Звідти й робив вилазки на ближні села. Члени загону вдиралися у помешкання, знищуючи все, що потрапляло їм під руку, а також били людей, звинувачуючи їх у підтримці москалів.

Одного разу прийшли вони на хутір Діброва до жителя М., котрий жив під лісом. Чоловіка побили, а в хаті вчинили погром. Також цього тижня в селі Вербка, що за два кілометри від криївки перевертнів, за одну ніч було знищено дві польські родини. Шестеро душогубців замордували сім’ю стрия мого тестя Войтка Мацькова. Трупи закатованих вони поскидали до льоху. 12-річний Юзик Мацьків тієї ночі ночував у родичів у Коропці, а його п’ятирічний брат Петро, коли до їхньої оселі увірвалися перевертні, грався на вулиці. Коли він почув у хаті крики, заховався в стайні. Там просидів до ранку. Це й врятувало хлопця від загибелі. Вранці він прибіг до Коропця і повідомив родині, що сталося. Родичі забрали трупи і похоронили їх на Коропецькому цвинтарі.

У той час у Коропці стояв військовий гарнізон. Разом із енкаведистами-перевертнями бійці цього гарнізону по селах району робили облави на бандерівців. Але коли приїжджали в населені пункти, бандерівців уже там не було. Енкаведисти здогадувалися, що хтось повідомляє їм про облави. Підозра впала на одного чоловіка, жителя села Тростянець. Він працював у банку Монастириської. Перевертні вирішили обманом отримати потрібну інформацію. Посадили його на підводу і повезли через села Дубенка, Велеснів, хутір Зруби. Вони спеціально вибрали дорогу, яка вела поблизу їхньої схованки. Коли підвода під’їхала близько до криївки, звідти вийшли перевертні, стягнули чоловіка з воза й почали бити. Чоловік не знав, хто перед ним, бо перевертні були у формі УПА, тому сам себе викрив.

Подальшу долю цього чоловіка не знаю. Натомість перевертень ще довго працював у наших краях. З часом він очолив одне з підприємств. Одного разу до нього в кабінет прийшов старенький чоловік. Відкривши двері кабінету, він остовпів — перед ним сидів його кривдник. Старенький упізнав свого ката, але не розгубився і запитав: «Ти пам’ятаєш, як ти мене бив у моїй хаті?» У відповідь той накинувся на нього з лайкою і вигнав з кабінету…

Пишу цю правду, щоб читали нинішні перевертні та їхні діти, які своїм продажництвом підтримують правлячу партію — партію ненажерів, злодіїв, брехунів, обіцяльників. Які своєю брехнею, фальшивством у нагороду здобувають міністерські портфелі, знищуючи нашу мову, культуру, релігію. Вони ведуть Україну в прірву. Знайте, вас будуть пекти ті гроші, за які ви продаєте Україну!

Йосип БОДНАР, ветеран праці.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх