,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Руйнування моральних цінностей нації
Руйнування моральних цінностей нації


А почалося це із нищення української церкви. До яких тільки методів вони не вдавалися, поки таки не приєднали Українську церкву до Московського патріархату.

Колись в Україні автохтонне населення не знало грубих, огидних матюків. Їх в Україну занесли московити. До їхнього панування українські люди знали, що таке сором, що таке докір сумління, але не знали безсоромних, лайливих слів. Недарма ж в Україні був поширений вислів «гнути москаля», що означало лаятися по-московськи.

Усі завойовники-окупанти користувалися перевіреним методом «батога і пряника», наслідком якого була поява безлічі відступників, перевертнів, зрадників, сексотів, негідників тощо. Але найбільшими майстрами в цьому ремеслі були московити — в XX столітті комуно-більшовики. І сьогодні Росія від цього методу не відмовилася, а навпаки, ще більше його вдосконалила.

Найбільшої духовної руїни на своїх землях українці зазнали за панування комуністичного режиму. Москва завжди не шкодувала грошей на нищення української свідомості, по краплині вичавлювала з українського народу традиції, мову, гідність, шляхетність і релігійні чесноти. Щоб хоч якось виправити ситуацію, організація «Пласт» повинна мати державну підтримку і замінити більшовицьку піонерську організацію. Коли у «Пласті» виховували чесність, порядність, віру в Бога, патріотів України, то в піонерській організації виховували атеїстів, безбатченків, людей бездуховних, для яких не було нічого святого. Тому й не дивно, що вже в самостійній Україні маємо великі проблеми з духовним вихованням молоді. Із піонерських організацій виникли сучасні олігархи, для яких рідна мова, українська національна ідея є чужими. Вони не мають національної свідомості і гордості, й не хочуть змінити своїх совкових поглядів та методів керування, вони не переймаються бідами українського народу і не бажають добра українській нації, вони лише дбають про власну кишеню.

Комуністичним режимом, особливо після Другої світової війни, провадилася потужна антирелігійна та антиукраїнська пропаганда засобами радіо, телебачення, преси й просто через спеціальних працівників. Також населенню постійно втовкмачували, що кращої країни, ніж СРСР, немає ніде у світі, що російський народ непереможний, а СРСР — наймогутніший, і тому незнищенний. Немає сенсу, твердили комуністи, чинити опір совєтській владі, а треба йти на співпрацю з НКВД. Щоб затягнути людей у свої тенета, енкаведисти використовували безліч методів, у тому числі й обіцяли заможне життя, престижну високооплачувану працю тощо. Деякі слабодухі українці йшли на приманку й погоджувалися.

Петро БУДИЧ

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх