,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна виганяє агентів ФСБ Росії
Після цього Службу безпеки будуть реформувати за євростандартами. Рада національної безпеки і оборони (РНБО) завершила роботу над підготовкою концепції реформування Служби безпеки України, пише Forbes.

Російські видання пишуть, що будуть звільнені тисячі осіб з СБУ та МВС. Це означає, що приблизно стільки "потенційних агентів ФСБ" в Україні. Очевидно, Янукович вирішив вирвати російський імперіалізм із коренем, тому що "коріння" - це агенти спецслужб, які діють відкрито і латентно.

У Грузії процес відриву від російської імперії став незворотним після того, як держава оголосила люстрацію і вивела з державних органів агентів радянського КДБ. Але в Україні пішли ще далі - йдеться про сучасний ФСБ Росії.

Російські видання пишуть, що будуть звільнені тисячі осіб з СБУ та МВС. Це означає, що приблизно стільки "потенційних агентів ФСБ" в Україні
Запропонований пару років тому законопроект про люстрацію у Вірменії навіть толком не обговорили. Та й, навіщо його було обговорювати, коли російська ФСБ, за міжнародним договором, здійснює охорону державних кордонів Вірменії? Як Вірменія могла "люструвати" агентів ФСБ, якщо Росія офіційно є "гарантом безпеки Вірменії"? Люстрація була безглуздою і тому, що вірменська СНБ, на думку багатьох експертів, безпосередньо підпорядковується російській ФСБ, а керівники наших спецслужб отримують російські пенсії.

Очевидно, що відмова від "послуг" російського ФСБ та її прикордонних військ була однією з умов євроінтеграції Вірменії, яка без цього втрачала би сенс. Можливо, європейці не ставили цю мету як короткострокову, але це була обов'язкова умова, і саме ця "погроза" Росії прискорила вступ Вірменії до Митного союзу.

Але справа навіть не в Європі, а в незалежності Вірменії, яка не може бути навіть частковою, коли її кордони охороняють спецслужби іншої держави.

Ці спецслужби відчувають себе у Вірменії як вдома - вони можуть серед білого дня, в 30 км від кордону, зупинити машину депутата Вірменії і запитати, куди він їде. Вони можуть впускати чи не впускати в країну людей на власний розсуд, робити що завгодно - і ніхто не скаже їм слова. Це зона впливу ФСБ - і все тут.

Посол США в Україні заявив, що якщо Росія зробить якісь кроки проти євроінтеграції України, "то США і Євросоюз дадуть відсіч". Але спочатку робляться превентивні заходи - звільнення агентів ФСБ.

Читати статтю повністю

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх