,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Суд заарештував росіянку, обвинувачену в спробі продажу неповнолітньої у сексуальне рабство
Таганський суд Москви у вівторок санкціонував арешт Елеонори Могильної, обвинуваченої у спробі продажу 14-річної школярки в сексуальне рабство.

Підозрювану помістили під варту на два місяці. За даними МВС, учасники злочинної групи, які живуть у Петербурзі, пропонували всім охочим купити у них дівчат, у тому числі неповнолітніх, для надання інтимних послуг. Поліцейські з'ясували, що злочинці планують продати в Москві 14- річну школярку.

Як встановила поліція, угода повинна була відбутися в одному зі столичних готелів, куди з Петербурга приїхала учасниця групи. Зловмисниця була затримана на місці злочину після того, як отримала за продаж неповнолітньої 800 тисяч рублів.

Одночасно в Санкт-Петербурзі співробітники поліції затримали другого учасника групи, 27-річного чоловіка. Ймовірний работорговець доставлений до Москви. Порушено кримінальну справу про торгівлю людьми.

Раніше цього року Держдепартамент США опублікував доповідь, згідно з якою Росія увійшла до числа країн, які недостатньо ефективно борються з проблемою торгівлі людьми. Доповідачі зазначили, що такі невтішні показники можуть призвести до накладання санкцій на РФ з боку США.

Нагадаємо, в серпні з Луганської області громадянин Росії намагався вивезти до себе в країну двох українок з метою продажу їх у сексуальне рабство, повідомляє обласне управління Міністерства внутрішніх справ.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх