,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В результаті вибуху на полігоні в Псковській області загинули шестеро військовослужбовців
Постраждалі поверталися в темряві з залікових стрільб. У Міноборони РФ заявляють, що причиною події міг стати артилерійський боєприпас, що не розірвався. У повідомленні відомства зазначено, що вибух стався в районі поля для мішеней "на значній відстані від вогневого рубежу".

Для проведення розслідування в Псковську область вилетіли командувач ВДВ генерал-полковник Володимир Шаманов і начальник Головного управління бойової підготовки ЗС генерал-лейтенант Іван Бувальцев.

В результаті вибуху загинули п'ять курсантів Рязанського вищого повітряно-десантного командного училища (РВПДКУ), які проходили стажування, і сержант контрактної служби. Ще два курсанти отримали легкі поранення. Интерфакс з посиланням на прес-службу Міноборони заявив, що десантники були поранені в стегно і гомілку.

Однак начальник Головного військово-медичного управління Олександр Фісун повідомив агентству, що поранені перебувають у важкому стані. За його словами, вранці 23 жовтня постраждалі повинні бути евакуйовані в клініку військово-польової хірургії Військово-медичної академії в Санкт-Петербурзі.

Нагадаємо, влітку в Росії на випробувальному полігоні поблизу міста Чапаєвськ почали вибухати снаряди, що очікували утилізації. За даними МНС, з селища Нагорний в місто Чапаєвськ було евакуйовано 6,49 тисячі осіб. Як повідомлялося, в результаті вибухів загинула одна людина, постраждали щонайменше 60 жителів. Пізніше журналістам повідомили, що на місці вибухів було знайдено одне тіло.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх