,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


СНД. А тютюнець нарізно
Візи для громадян колишніх республік СРСР - потрібні вони чи ні? Це питання знову гостро постало після подій у московському околиці районі Західне Бірюльово, - пишуть Сергій Хазов, Костянтин Шиян, Борис Юнанов і Вікторія Чарочкіна в статті для російського видання The New Times.

Президент Путін вже заявив: візи не потрібні, "це відштовхне колишні радянські республіки, а їх потрібно наближати". Проте розслідування, проведене кореспондентами The New Times у країнах Співдружності Незалежних Держав (СНД), показало: президент живе ілюзіями. СНД де-факто не існує, а економічні інтереси країн-учасниць штовхають їх в обійми зовсім інших сусідів - Євросоюзу та Китаю. Чому не спрацьовують путінські "скріпи" - про це в головній темі номера.

Наприкінці вересня відразу декілька каналів українського ТБ почали крутити ролик, на якому якийсь іноземець по-англійськи (внизу екрану йшли субтитри українською) проводить з громадянами Незалежної лікнеп: "Ви хочете жити і працювати в Європейському союзі? О'кей! Але як у вас із освітою? чи відповідає вона нашим (європейським) стандартам? А як у вас з англійською мовою - можете побіжно висловлюватися? Якщо відповіді "ні" – на вас чекає низькокваліфікована праця". Після цього - закадровий голос: "Зате з Митним союзом ми говоримо однією мовою"* . * Сьогодні до Митного союзу (МС) входять Росія, Білорусь і Казахстан.

Інший відеоролик представляє відносини Києва і ЄС у вигляді "нехорошої" гри хлопчика і дівчинки. Дівчинка (Європа) вимагає від багатого хлопчика (Україна), у якого є "люди і земля", встати на коліна і виправити в собі те, що їй не подобається. Потім ті ж діти спокійно грають у "Митний союз" - і ця гра виявляється хорошою. Підтекст: навіть дітям зрозуміло, що Києву краще б перестати пручатися і вступити в МС, як того хоче Москва.

Замовник цих роликів - Компартія України. За ціною комуністи не постояли: кожен ефір, за оцінками, коштує від $10 до 50 тис., плюс приблизно стільки ж коштує виробництво самих роликів.

Подивившись один із них, глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс написав у своєму твіттері: "На це варто подивитися: пропаганда проти ЄС в Україні... Плачевно, смішно, сумно..."

А от в Україні деяким зараз зовсім не до сміху. 28 листопада у Вільнюсі, швидше за все, буде-таки підписано угоду про Асоціацію Україна-ЄС, включаючи найважливіші домовленості про створення зони вільної торгівлі. Згідно з опитуваннями, курс на вступ України в ЄС підтримують 53% українців, проти лише 35%

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх