,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Це справжнє пекло. Британський лікар розповів The Times про солдатів Асада, які стріляли в дітей і вагітних жінок
Британець Девід Нотт, який провів п'ять тижнів у лікарні одного із сирійських міст як волонтер, розповів The Times про тривожну закономірність у пораненнях вагітних жінок і дітей, отриманих ними дорогою по продовольство через зону обстрілу.

"Один день були поранення у пах. На наступний - тільки в ліву ділянку грудей. Днем пізніше поранень у груди не було, були поранення в шию. З перших пацієнтів, що надійшли вранці, можна було оцінити, що буде протягом всього дня. Це була гра. Ми чули, що снайпери отримували пачки сигарет за враження потрібної кількості цілей", - розповів Нотт в інтерв'ю The Times.

За словами Нотта, за один раз під снайперський вогонь потрапили шість вагітних жінок. Наступного дня до лікарні звернулися дві жінки на пізніх термінах вагітності. Обидві вони вижили, але їхні ненароджені діти були мертві.

"Всі жінки були поранені у живіт, ймовірно, туди і цілилися снайпери. Неможливо передати, до чого це було жахливо. Зазвичай мирні громадяни потрапляють під перехресний вогонь. Я вперше бачу щось подібне. Це було навмисно. Це справжнє пекло", - розповідає Нотт.

Британець, який дав інтерв'ю The Times, працював хірургом у зонах бойових дій таких місць, як Боснія, Лівія, Чад, Судан і Демократична Республіка Конго протягом останніх двадцяти років. Однак, за його словами, Сирія - це єдине місце, де мирні громадяни, зокрема вагітні жінки, ставали мішенню.

Як пише автор статті Люсі Баннерман з посиланням на слова Нотта, за чутками, снайпери були найманцями з Китаю та Азербайджану, працювали на режим Башара Асада.

Як повідомлялося, до сирійських повстанців для участі в боротьбі з режимом Башара Ассада приєдналися близько 200 ісламістів з Німеччини, повідомляє видання Spiegel з посиланням на засекречені дані німецької Федеральної служби захисту конституції. Крім того, за даними ЗМІ, бойовики терористичних угруповань у Сирії вербують у свої лави дітей. Місцеві журналісти представили громадськості історію 12-річного хлопчика, який кілька місяців працював снайпером у терористичному угрупованні Афхад ар-Расул.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх