,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В Угорщині через скандал з єврейським походженням лідера ультраправа партія Йоббік потрапила в складну ситуацію
В Угорщині дійшов розв'язки скандал навколо одного з лідерів ультраправої партії Йоббік (За кращу Угорщину) Ксанада Шегеді. Після оприлюднення інформації про його єврейське походження він перепросив за антисемітські висловлювання і покинув партійний пост, залишивши колишніх однопартійців коригувати курс.

Шегеді обіймав другу за значенням посаду в партії. Його кар'єра пішла під укіс після того, як до ЗМІ потрапив датований 2010 роком аудіозапис, в якому колишній засуджений Золтан Амбрус повідомляє політику, що у нього є документи, які підтверджують єврейське походження Шегеді. У відповідь лідер ультраправих запропонував Амбрусу за мовчання гроші або роботу в структурах Євросоюзу. Проте у результаті йому не вдалося уникнути розголосу.

У червні 2012 року політик визнав, що його бабуся вижила в Освенцімі, а його дід - ветеран виправно-трудових таборів. У липні Шегеді під тиском подав у відставку зі всіх партійних посад і відмовився від членства партії Йоббік. Однак на початку серпня в партії також зажадали, щоб він відмовився від свого місця в Європарламенті, де Йоббік має три мандати. Своє рішення партійні функціонери пояснили також тим, що Шегеді підозрюється в хабарництві.

Після цього Шегеді зробив низку заяв, перепрошуючи за образи євреїв і розпалювання ненависті.

"Я був людиною, яка спричиняла біль іншим, ще гірше було, коли я говорив про циган або євреїв і розпалював ненависть до їхніх дітей", - заявив він нещодавно в телеефірі.

"Ким би я не хотів бути, генеалогічне древо чітко свідчить: я єврей", - написав він в оприлюдненому смс-повідомленні рабину, з яким вступив у контакт.

Глава третьої політичної сили країни Габор Вона, не менш харизматичний політик і популярний оратор, залишився без "номера два".

"Тепер його однопартійці не знають, що робити: погрожувати йому, зневажати його або ігнорувати, чи обмежити шкоду, якої завдала його історія іміджу партії. Важка втрата для неонацистів саме в той момент, коли націонал-консервативний уряд прем'єра Віктора Орбана (партія Фідес) став нарешті прислухатися до порад і зазнавати тиску з боку Ангели Меркель, Барака Обами або Жозе Мануеля Баррозу, коригуючи курс: більш м'який контроль щодо преси, більш "дружнє" ставлення до іноземних інвесторів і, найголовніше, нові, жорсткі закони проти антисемітизму та націоналізму. Йдеться про важливі поступки, знакові в плані того, чи може змусити прислухатися до себе Євросоюз, коли він починає висловлюватися на захист своїх цінностей", - пише видання La Repubblica.

Утім, незважаючи на спроби заборони урядом у травні 2013 року Йоббік провела в Будапешті масову акцію протесту проти проведення в столиці Угорщини асамблеї Всесвітнього Сіоністського конгресу.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх