,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Мусульманська Росія
Вбивство етнічного росіянина Єгора Щербакова мусульманином з Азербайджану призвело до антимігрантських заворушень у Москві і висунуло на перший план важливу проблему російського життя, пише керівник американської організації Близькосхідний форум Деніел Пайпс у статті для The Washington Times.

Етнічні мусульмани зараз складають від 21 до 23 млн зі 144-мільйонного населення Росії, але їхня частка швидко зростає, зазначає Пайпс.

"В етнічних росіян, які страждають від алкоголізму, як кажуть, європейський рівень народжуваності та африканський рівень смертності", - пише автор. У Москві середній показник народжуваності на одну жінку-християнку - 1,1 дитини, а на одну мусульманку - 2,3. Крім того, від 3 до 4 млн мусульман переїхали до Росії з колишніх республік Радянського Союзу, в основному з Азербайджану і Казахстану, йдеться в статті.

"У Росії відбувається релігійна трансформація, яка матиме навіть більші наслідки для міжнародної спільноти, ніж розпад Радянського Союзу", - вважає експерт з російських меншинах Пол Гобл.

Через кілька років мусульмани складуть половину призовників у російській армії, стверджує Пайпс. "Чи буде така армія діяти ефективно, враховуючи обурення, яке відчувають багато мусульман всередині країни щодо тактики російської армії в Чечні?" – запитує експерт.

Впевнені у собі мусульмани Росії, які складають більшість у 57 з 182 етнічних груп країни, почали використовувати поняття "мусульманська Росія", зазначає автор статті.

Кремль суперечливо реагує на ці проблеми, вважає Пайпс. У 2009 році колишній президент Дмитро Медведєв спробував дійти згоди, відзначав важливість ісламу для Росії і говорив, що "країна є органічною частиною мусульманського світу".

Однак Ілан Берман з Американської ради із зовнішньої політики вказує на те, що "Кремль застосовував дискримінаційні заходи до мусульманської меншини і ігнорував зростання згубної ксенофобії серед своїх громадян. Це викликало у російських мусульман обурення і відчуження - почуття, які радикальні ісламські угруповання готові використовувати".

"Під час обговорення проблеми ісламу в Європі зазвичай у центрі уваги опиняються такі країни, як Британія і Швеція, але перш за все слід спостерігати саме за Росією, державою з найбільшою мусульманською спільнотою і у відносному, і в абсолютному вираженні. За антимігрантськими акціями насильства минулого тижня, безсумнівно, будуть набагато серйозніші проблеми", - робить висновок Пайпс.

Нагадаємо, у вересні Ілен Берман, віце-президент American Foreign Policy Council, випустив книгу "Внутрішній вибух: кінець Росії і що він означає для Америки". Автор стверджує, що країні Володимира Путіна загрожують панування Китаю і внутрішній конфлікт, що може призвести до змін не менш глибоких, ніж розпад СРСР.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх