,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Новий розділ у відносинах з Україною: лідери ЄС сподіваються на "свято" у Вільнюсі
21 жовтня, Верховний представник ЄС із зовнішньої політики Кетрін Ештон заявила, що Вільнюський саміт повинен відкрити "новий розділ" у відносинах ЄС з Україною.

Під час прес-конференції після засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ, який не дав остаточного "зеленого світла" підписанню Угоди про асоціацію, Ештон сказала, що все-таки сподівається на "свято" у Вільнюсі 28-29 листопада.

"Немає сумнівів у нашому бажанні зробити Вільнюський саміт успішним. І всі зусилля додаються для того, щоб зміцнити відносини із країнами Східного партнерства - як індивідуально, так і з групою в цілому. І саміт у Вільнюсі повинен відкрити новий розділ у наших відносинах", - наголосила вона.

За її словами, остаточне рішення щодо України міністри закордонних справ 28 країн-членів ЄС прийматимуть 18 листопада. "Ми обговорили той прогрес, якого досягла Україна і те, як наші відносини розвиватимуться у Вільнюсі та після Вільнюса" , - заявила голова дипломатії ЄС.

Причому Євросоюз вимагає, щоб колишньому прем'єру України Юлії Тимошенко було дозволено виїхати на лікування до Німеччини: "Ми чітко сказали , що повинна зробити Україна, щоб ми у Вільнюсі зробили крок вперед. І тут цілий пакет питань".

"Я провела низку зустрічей і зі спікером парламенту, і з міністрами, під час яких спробувала пояснити, чого ми повинні досягти. Сподіваюся, що ми приїдемо до Вільнюса і зможемо відсвяткувати...", - додала вона.

Відповідаючи на запитання, чи буде достатньо відправити Тимошенко на лікування до Німеччини, щоб зняти тему вибіркового застосування правосуддя, Ештон сказала, що питання тут не лише у проблемі Тимошенко, а в більш "широкому застосуванні вибіркового правосуддя в Україні". "І ми постійно говоримо, які кроки мають бути зроблені. Але зараз відбувається низка дискусій на цю тему", - додала вона.

Нагадаємо, що за підсумками зустрічі у Люксембурзі міністри закордонних справ країн Євросоюзу закликали Україну вирішити ситуацію з екс-прем'єром Юлією Тимошенко якомога швидше, оскільки затягування ставить під ризик підписання Угоди про асоціацію.

Тим часом Нідерланди, Великобританія та Швеція виступлять проти підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у випадку, якщо не буде прийняте позитивне рішення з питання Тимошенко, заявив голова МЗС Польщі Радослав Сікорський.

21 жовтня, президент України Віктор Янукович під час зустрічі із президентом Чехії пообіцяв, що законопроект про виїзд екс-прем'єра Юлії Тимошенко на лікування за кордон найближчим часом буде внесений до парламенту.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх