,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Голови МЗС країн ЄС закликали Росію не перетворювати торгівлю з сусідами на політичний прес
Голови МЗС країн ЄС закликали Росію не перетворювати торгівлю з сусідами на політичний прес


Міністри закордонних справ Євросоюзу закликали Росію не перетворювати торгівлю з сусідніми державами, які традиційно входили у геополітичну орбіту Москви, на інструмент політичного тиску з метою загальмувати процес зближення цих країн із Європою, передає Associated Press.

Так, міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус сьогодні наголосив, що країни ЄС повинні допомогти сусідам Росії протистояти тиску Москви , а шведський міністр Карл Більдт визнав таку тактику РФ контрпродуктивною.

Ці заяви були зроблені на зустрічі у Люксембурзі, хоча офіційних документів з цієї теми рада міністрів не приймала.

"Для нас важливо, щоб Україна зробила чіткий вибір на користь зближення з Європою, а не з Росією", - зазначив у Люксембурзі міністр закордонних справ Австрії Міхаель Шпінделеггер. Його колеги зі Швеції та Польщі Більдт та Радослав Сікорський хочуть прямо з Люксембургу вирушити у Молдаву, на Україну та у Грузію, щоб "посприяти" їм у прийнятті рішення.

Європейські політики наголосили, що заборона на постачання молдавських вин або відмова скорочувати ціни на газ для України, мають політичне підґрунтя, яка має відношення до намірів цих країн підписати угоди про асоційоване партнерство з ЄС.

Нагадаємо, що 28-29 листопада року у Вільнюсі відбудеться саміт ЄС у якому візьмуть участь країни-учасниці програми Східне партнерство: Вірменія, Азербайджан, Білорусія, Грузія, Молдова та Україна. На саміті може бути підписана угода про асоціацію між Євросоюзом та Україною, що є першим кроком у процесі вступу до ЄС. Також очікуються попередні домовленості про асоціацію із Грузією та Молдовою.

Нещодавно міністр закордонних справ головуючої в ЄС Литви Лінас Лінкявічюс заявив, що Україні потрібно поквапитися, щоб виконати необхідні критерії для підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Варто нагадати, що труднощі у торгівлі між Україною та Росією поширилися не лише на поставки газу. 14 серпня, як повідомила Федерація роботодавців України (ФРУ), митна служба Росії включила до переліку "ризикових" усіх без винятку українських імпортерів, що фактично на невизначений час блокувало поставку товарів з України. Наявність труднощів на митниці підтвердили цілий низки українських підприємств. 19 серпня Міністерство доходів і зборів України провело переговори зі своїми російськими колегами з Федеральної митної служби. Сторони домовилися про те, що додаткові процедури митного контролю щодо українських товарів не застосовуються, товари українських підприємств перетинають російську митницю у штатному режимі. Пізніше в посольстві РФ в Україні зазначили, що ситуація з українськими продуктами на російському кордоні була репетицією з посилення контролю у випадку підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Крім того, 29 липня Росспоживнагляд ввів заборону на постачання в РФ кондитерської продукції з українських фабрик корпорації Roshen. З боку Росії з цього приводу прозвучала низка різких заяв, проте інспектора РФ поки що так і не відвідали дані фабрики.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх