,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Уміння відрізняти зерна від полови: МЗС вважає апокаліптичні сюжети Кисельова далекими від журналістики
Уміння відрізняти зерна від полови: МЗС вважає апокаліптичні сюжети Кисельова далекими від журналістики


Міністерство закордонних справ України відреагувало на провокаційні сюжети Дмитра Кисельова на телеканалі Россия 1, заявивши, що вони далекі від канонів журналістики. Причому дипломати зазначили, що глядачі можуть самі відрізнити "зерна від полови".

"Ці сюжети, у моєму розумінні, далекі від журналістики. Вони є дивною сумішшю правди і напівправди, а тональність та лексика ведучого створюють враження низькопробності як для оглядача міжнародних подій. Тим більше прикро, що це відбувається на державному каналі, який навпаки повинен був прикладом виваженості та професіоналізму", - обурився спікер відомства Євген Перебийніс.

Причому чиновник переконаний, що спеціальні пояснення глядачам давати не потрібно, вони "не вимагають наших підказок і коментарів щодо того, як сприймати ці сюжети".

Телеканал Россия: По спині Януковича пробіг холодок - він опинився перед крисоловкою
"Переконаний, що вони самі здатні відокремити полову від пшениці", - висловив свою впевненість у здоровому глузді глядачів Перебийніс.

Російський телеканал описав апокаліптичну картину після договору Києва з ЄС
Зазначимо, що ввечері в неділю, 20 жовтня, телеведучий Дмитро Кисельов на телеканалі Россия 1 випустив новий сюжет про російсько-українські відносини, прокоментувавши зустріч між урядами країн, яка відбулася у Калузі 15 жовтня.

Новий сюжет Дмитра Кисельова став черговою порцією критики української політики. Такі програми стали виходити напередодні підписання Угоди про асоціацію із Брюсселем.

Нагадаємо, на каналі Россия 1 вийшов черговий сюжет про Україну, у якому ведучий Дмитро Кисельов прогнозує Україні істотні проблеми найближчим часом.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх