,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Найбільші британські ЗМІ виступили на підтримку відеооператора з Arctic Sunrise
Більше 1,2 тисячі осіб підписалися під петицією на підтримку відеооператора Arctic Sunrise Кірона Брайана, що перебували мурманському СІЗО.

Серед осіб, які підписали петицію, значаться прізвища головних редакторів таких великих видань, як The Times, The Guardian, The Telegraph, The Daily Mail, The Independent, The Sun та телерадіокорпорації BBC.

На сайті, де розміщена петиція, автори документа наголошують, що Браян не є активістом Greenpeace, а перебував на борту судна як журналіст-фрілансер.

Нагадаємо, Рада при президенті Росії з прав людини назвала арешт і пред'явлення звинувачень у піратстві фотографу Денису Синякову, який працював на судні Greenpeace Arctic Sunrise, прямим порушенням закону про засоби масової інформації, а 27 вересня багато російських ЗМІ вийшли без фотографій, протестуючи проти затримання Синякова.

Під листом генеральному прокурору Юрію Чайці та голові СКР Олександру Бастрикіну, у якому вимагається звільнити 30 заарештованих у Мурманську активістів Greenpeace підписалися більше 16 тисяч осіб.

У понеділок, 21 вересня Мурманський суд відхилив чергові три апеляції : Сіні Саарели з Фінляндії , Томаша Джіміанчука з Польщі та Марко Вебера зі Швейцарії.

Усього Мурманський суд відхилив апеляції вже 27-ми із 30-ти активістів Greenpeace.

Четвертою розглядалася апеляція механіка криголама Arctic Sunrise Єна Роджерса з Великобританії. Йен поскаржився на те, що умови утримання в СІЗО нестерпні. Він описав, що його камера - "це маленька клітка без світла". А в перервах під час засідання суду його поміщають "у металевий темний ящик, як картоплю в підвалі".

Йєн Роджерс із Великобританії. Фото: Ігор Підгорний/Greenpeace

Йєн зажадав відводу судді (суддя у відводі самого себе відмовив), після чого поцікавився, яким чином сам суддя вирішує, корупціонер він чи ні? Розгляд його апеляції відкладено на вівторок, 22 жовтня.

Також сьогодні, 21 жовтня Нідерланди виконали обіцянку почати процес у Міжнародному морському трибуналі ООН. Російське представництво Greenpeace повідомляє, що вже її виклопотані досудові заходи у вигляді звільнення судна Arctic Sunrise і, у випадку, якщо до початку процесу судно та всі активісти і члени екіпажу не будуть звільнені, у перебігу найближчих двох-трьох тижнів очікуються перші слухання у Міжнародному морському трибуналі в Гамбурзі.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх