,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Нідерланди подали скаргу на росіян у трибунал з морського права
Уряд Нідерландів направило офіційну скаргу на дії російської влади у Міжнародний трибунал з морського права.

Як повідомляє агентство AFP, приводом для направлення цієї скарги стало захоплення співробітниками Прикордонної служби ФСБ РФ голландського судна Arctic Sunrise, що належить екологічній організації Greenpeace.

Як зазначає Reuters, прем'єр-міністр Нідерландів Франс Тіммерманс пояснив, що його уряд збирається домагатися в суді звільнення екіпажу та пасажирів судна - 30 осіб.

На думку голландської сторони, дії російської влади щодо активістів-екологів, журналістів та екіпажу судна є неправомірними.

Слухання за голландським позовом мають відбутися у Гамбурзі, де і базується Міжнародний трибунал із морського права.

30 людей, що перебувають на борту Arctic Sunrise були затримані, доставлені у Мурманськ та заарештовані за рішенням російського суду. Їх підозрюють у піратстві, яке, згідно з російським КК, карається тюремним ув'язненням на строк до 15 років.

Приводом для затримання судна та осіб, що перебували на ньому, стала спроба екологів вивісити плакат на російській нафтовій платформі Прирозломного​​, яку активісти вважають небезпечною для безпеки навколишнього середовища в Арктиці.

Російська влада стверджує, що дії екологів могли нести небезпеку для самої платформи, що працюють на ній людей і самих активістів.

Мурманський суд відхилив апеляції вже 27 із 30 активістів Greenpeace.

Рада при президенті Росії з прав людини назвав арешт і пред'явлення звинувачення у піратстві фотографу Денису Синякову, який працював на судні Greenpeace Arctic Sunrise, прямим порушенням закону про засоби масової інформації, а 27 вересня багато російських ЗМІ вийшли без фотографій, протестуючи проти затримання Синякова.

Під листом генеральному прокурору Юрію Чайці та голові СКР Олександра Бастрикіна, у якому потрібно звільнити 30 заарештованих у Мурманську активістів Greenpeace підписалися більше 16 тисяч осіб.

З петицією на підтримку відеооператора Arctic Sunrise Кірона Браяна виступили 1,2 тисячі осіб. Серед підписантів - головні редактори видань The Times, The Guardian, The Telegraph, The Daily Mail, The Independent, The Sun і телерадіокорпорації Бі-бі-сі.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх