,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Кличка порадили Путіну перейматися провалом Митного союзу
Інформаційна кампанія проти підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС, яку веде влада Росії, фактично камуфлює провал проекту Митного союзу. Про це заявив депутат фракції УДАР Ігор Побер, повідомляє прес-служба політсили.

"Замість того, щоби погрожувати Україні та забороняти імпорт українських товарів, Росії треба переформатувати Митний союз, аби він став привабливим для співпраці з сусідами", –наголосив нардеп.

За словами "ударівця", з 2010 року, коли запрацювали угоди Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану, до сьогодні ця інтеграційна модель не дала суттєвих результатів. "Динаміка товарообігу між Казахстаном і Росією на сьогодні майже завмерла", – зауважив Побер.

У 2011 році товарообіг між Казахстаном і Росією становив $22,33 млрд, 2012-го цей показник – $23,86 млрд. "Варто зауважити, ця динаміка товарообігу між країнами значно менша, ніж тоді, коли Митний союз не функціонував", – наголосив Побер.

"Насправді Митний союз є інструментом обслуговування інтересів російського виробника, а не економічним простором з режимом вільної конкуренції, як про це каже Росія. Єдиний митний тариф сформований суто в інтересах РФ. Тож замість того, щоби займатися затягуванням України в Митний союз, Росії варто задуматися над тим, як втримати вже наявних його членів", – резюмував соратник Кличка.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх