,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Союз Путіна – це союз відсталих країн, сільська команда
Союз Путіна – це союз відсталих країн, сільська команда


Росія так бурхливо реагує на спроби Києва стати незалежним від Москви, оскільки Україна – це частина європростору, а Росія "є суто азіатською країною, яка походить від монголо-татарського іга". Про це у коментарі ТВі заявив народний депутат від ВО "Свобода" Юрій Сиротюк.

Коментуючи заяви російських політиків щодо поразки України у разі підписання Угоди про асоціацію з ЄС, він зазначив: "В Росії немає політиків, які, щойно мова заходить про Україну, не ставали б великодержавниками... І навіть Навальний сказав, що ніякої України не існує... Не можна агресорові йти ні на які поступки, ми вже ніколи не будемо рухатися у бік Росії", – зазначив політик.

Говорячи про слова очільника уряду РФ Медведєва, що заявив про завершення розвитку відносин Митного союзу і України після підписання угоди, Сиротюк наголосив: "Оскільки ми жодних відносин не маємо, то не може закінчитися те, що ще не почалося. Митний союз – це простір заборон і обмежень, це берлінська стіна... Нас цікавить не Митний союз, а Угода про асоціацію з Євросоюзом... Нам нема що робити у Митному союзі. Митний союз – це технологічно відсталий сировинний союз, союз відсталих країн. Можна порівняти: Євросоюз – це як "Манчестер Юнайтед", Митний союз – як друга команда третьої ліги чи сільська команда, яка завжди програє".

На переконання "свободівця", розмови про те, що Україна не зможе продавати своїх товарів до ЄС, безпідставні, тому що вже сьогодні, за наявності "доволі серйозних митних перепон у торгівлі", Україна продає більше товару до Європи, ніж Росія. "То що буде тоді, коли ми заберемо ці перепони? Ми забираємо греблю в торгівлі з ЄС. Інше – чи захочуть європейці купувати неякісні товари?" – додав депутат.

Нагадаємо, учора на телеканалі "Росія 1" вийшов сюжет про "неминучий крах" української економіки після підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Також голова уряду РФ Дмитро Медведєв заявив, що угода покладе край розвитку співпраці Києва з Митним союзом і стане завершенням особливих партнерських відносин Росії й України.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх