,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Президент Чехії не бачить причин, чому Росія повинна забороняти Україні вступати до ЄС
"Ще кілька років тому я висловив думку, в той час досить провокаційний прогноз про те, що приблизно через 20 років сама Росія стане частиною ЄС. Знаю, що і сьогодні це звучить дико, але коли ви порівняєте ситуації, які склалися кілька років тому, з нинішньою, коли про це вже і в Росії кажуть неофіційно, то я не бачу причин, чому б Росія повинна забороняти Україні зблизитися з Європейським союзом", - сказав Земан.

За його словами, в майбутньому і для Росії, і для Європейського союзу, може бути вигідно сформувати блок, який би випередив США і Китай.

"І знову я повторюю і підкреслюю: це прогноз довгостроковий, і це, можливо, відбудеться через 20 років, а не сьогодні і не в найближчому майбутньому", - зазначив президент Чехії.

Як повідомлялося, 20 жовтня розпочинається офіційний візит в Україну президента Чеської Республіки Мілоша Земана, який триватиме до 22 жовтня. Головним пунктом візиту стане зустріч Земана з Президентом України Віктором Януковичем.

Під час переговорів глави держав обговорять політичні та економічні питання, включаючи розвиток програми Східне партнерство. Президент Чехії має намір торкнутися і питання утримання у в'язниці екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Також програмою візиту передбачено зустрічі глави чеської держави з прем'єр-міністром Миколою Азаровим і головою Верховної Ради Володимиром Рибаком. Планується обговорити широке коло актуальних питань розвитку українсько-чеських відносин, двостороннього економічного співробітництва, а також тематику європейської інтеграції України в контексті забезпечення результативності Вільнюського саміту.

У ході візиту заплановано підписання низки двосторонніх документів, зокрема, про співпрацю в податковій, військово-технічній та міграційної сферах.

Як очікується, візит повинен сприяти розширенню ділових контактів та активізації інвестиційної співпраці з чеською стороною. Передбачається, що президенти двох держав візьмуть участь у роботі українсько-чеського бізнес-форуму в Києві.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх