,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Молдові "викрили" кота, який проносив у в'язницю марихуану
У Молдові "викрили" кота, який проносив у в'язницю марихуану


У Молдові охоронці в'язниці спіймали кота, який проносив ув'язненим марихуану. Про це в п'ятницю, 18 жовтня, повідомило агентство Associated Press.

Тюремники запідозрили у злочині кота, який постійно проникав на територію установи через дірку в паркані, коли побачили на його шиї дивний нашийник. При більш уважному розгляді з'ясувалося, що до нашийника прикріплені два пакетики з марихуаною.

У п'ятницю Департамент пенітенціарних установ Молдови повідомив, що кота як кур'єра для доставки наркотика використовував невстановлений житель сусіднього із в'язницею населеного пункту.

Зазначимо, це не перший випадок, коли кішок використовували як тюремних кур'єрів. У липні службовці виправної колонії № 1 у російській республіці Комі затримали кота, до спини якого за допомогою скотча були прикріплені стільникові телефони з акумуляторами і перехідниками. Аналогічний випадок стався на початку року в Брaзиліі, де кіт також намагався пронести до в'язниці мобільний телефон і кілька полотен для ножівки і свердел.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх