,


Наш опрос
Зрада?
Такая зрада, шо аж зуби болять
Только Саакашвили нас спасет
Не шатайте лодку, а то Путин нападет
Янык вернись, я все прощу
Петя все правильно делает, а кто не согласен, тот сепар
Идите нахуй, я вас не звал


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Антиукраїнська істерія не врятує Росію від розпаду колоніальної імперії
Антиукраїнська істерія не врятує Росію від розпаду колоніальної імперії


Економічна війна, інформаційний тиск і політичний шантаж, масово розв'язані Росією проти України, свідчать про конвульсійні спроби Москви відтермінувати неминучий розпад своєї колоніальної імперії. З втратою контролю над Україною Кремль назавжди попрощається із мріями про відновлення власного геополітичного впливу на просторах Східної Європи. Адже реальний стан справ у Росії такий, що її очікує крах і розпад.

У цьому році, незважаючи на високі ціни на енергоносії, економіка Росії показала ріст лише на 1,4%. Це означає її стагнацію. Газпром швидко втрачає свій вплив на світовому енергетичному та газовому ринку. Дорогий російський газ вже не потрібний Європі. З наступного року у Російській Федерації заморозять зростання зарплат бюджетників та пенсійні виплати.

Кількість росіян і русифікованих народів серед етносів стрімко скорочується. Тоді як кількість мусульман зросла до 30 мільйонів. Чисельність мігрантів з Азії, які щороку виїжджають до Росії, сягнула 11 мільйонів. У Москві понад 40% дітей шкільного віку не є росіянами. Чечня і Дагестан сьогодні лише формально входять до складу Росії, за що Москва щорічно сплачує данину місцевим князькам, як колись платила ханам. Посилюються відцентрові тенденції у колись завойованих колоніях.

Тому я радив би Путіну і його численним радникам не втручатися у внутрішні справи суверенної держави, грубо порушуючи норми міжнародного права, а думати про власне виживання. Хоча, я думаю, що їх вже нічого не врятує. І територія цієї держави вже у недалекому майбутньому скоротиться до площі Московського улусу XIV століття.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх