,


Наш опрос
Зрада?
Такая зрада, шо аж зуби болять
Только Саакашвили нас спасет
Не шатайте лодку, а то Путин нападет
Янык вернись, я все прощу
Петя все правильно делает, а кто не согласен, тот сепар
Идите нахуй, я вас не звал


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Росія без України й Україна без Росії
Як країни-сусіди зможуть обійтися без контракту на імпорт газу? - пише Євгенія Кузнєцова у статті для Російської служби Голосу Америки.

Вже через кілька років Україна може відмовитися від закупівель російського газу - таку заяву зробив в інтерв'ю телеканалу Росія 24 прем'єр-міністр України Микола Азаров. За його словами, причиною для припинення контрактів між "Газпромом" і Нафтогазом можуть стати ціни на російські енергоносії.

Україна готова доводити "абсурдність чинного газового контракту" між Нафтогазом і Газпромом у разі, якщо російський газовий холдинг подасть на Київ до суду за невиконання договору

"При такій ціні на газ ми скорочували і будемо скорочувати (споживання імпорту газу - Г. А.), а в перспективі, і це не порожні слова, Україна взагалі відмовиться від закупівель газу за такою ціною... Ну найближчі десять років - це навіть багато. Я думаю, ми реалізуємо це завдання при таких темпах підвищення енергоефективності, скорочення обсягів споживання газу, переходу на альтернативні джерела, введення в експлуатацію своїх власних родовищ газу, збільшення видобутку газу, я думаю, набагато швидше", - заявив глава українського уряду.

За словами Азарова, Україна готова доводити "абсурдність чинного газового контракту" між Нафтогазом і Газпромом у разі, якщо російський газовий холдинг подасть на Київ до суду за невиконання договору.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх