,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Білорусь може вийти з Митного союзу, - Лукашенко
«Путін обіцяв - з 1 січня 2014 року усуваємо всі вилучення та обмеження в торгівлі», - заявив Лукашенко на прес-конференції для російських ЗМІ в Мінську, зазначивши, що Білорусь щорічно перераховує до бюджету РФ близько $ 4 млрд експортних нафтових мит.

«В іншому випадку ми Митний союз не потягнемо, якщо не будемо бачити від нього економічного ефекту», - сказав президент.

Він зауважив, що якби Мінськ не перераховував до бюджету РФ мита від експорту за межі МС вироблених з російської нафти нафтопродуктів, "ми б вже Емірати тут могли побудувати".

Президент підкреслив, що від усунення вилучень і обмежень у взаємній торгівлі виграли б не лише Білорусія і РФ, але і їх партнер у Митному союзі Казахстан.

Раніше прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв сказав, що в разі приєднання до зони вільної торгівлі з ЄС Україна не зможе взяти на себе низку зобов'язань Митного союзу, тому що нормативні бази Євросоюзу і МС несумісні. Відтак вхід для України до Митного союзу буде закрито. Згодом у Міністерстві закордонних справ Росії назвали «утриманством» бажання України приєднатися тільки до окремих положень Митного союзу, які вигідні для неї.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх