,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


«ЕлектронМаш» плануватиме випуск швидких після випробувань
Нагадаємо, нещодавно ПАТ "Концерн–Електрон" спільно з Львівською обласною адміністрацією презентували повнопривідний автомобіль, призначений для надання невідкладної медичної допомоги у важкодоступних гірських районах та сільській місцевості.

Автомобіль повністю обладнаний необхідною апаратурою та забезпечений медикаментами. Наразі «Електрон» представив лише пробний зразок, проте, якщо автомобіль забезпечить потреби медиків та зацікавить представників держави, то Концерн готовий приступити до їх серійного виробництва.

Президент Корпорації "Електрон" Юрій Бубес дав загальну характеристику автомобілю та зазначив, що машина обладнана всім необхідним для надання медичної допомоги на місці. Про актуальність і необхідність цього автомобіля свідчать відгуки медичних працівників, тому Концерн намагатиметься зробити її доступною для української медицини.

Під час презентації, голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук відзначив високу актуальність даного автомобіля для української медицини, оскільки він обладнаний повним приводом та дизельним двигуном, що є вкрай необхідним для машин невідкладної медичної допомоги, особливо, у важкодоступних гірських районах. Така машина, безумовно, необхідна не тільки на Львівщині, але й у масштабах цілої України.

Нагадаємо, ще у лютому попередній голова Львівської ОДА Михайло Костюк повідомив, що Львівщині потрібно близько 20 машин високої прохідності для віддалених населених пунктів області.

Додамо, що на ПАТ «Концерн-Електрон» триває робота над першим львівським низькопідлоговим трамваєм. «Десь у квітні вже можна буде його показати. Ще місяць-два треба буде робити обкатку», – розповів у коментарі ZAXID.NET голова правління ПАТ «Концерн-Електрон» Юрій Бубес. Трамвай обійдеться у майже 12 млн грн.

30 січня у Львові ПАТ «Концерн-Електрон» презентував комунальний автомобіль «Електрон», що має можливість оперативного монтування 50 видів навісного обладнання різного призначення, завдяки чому здатний очищати вулиці від снігу, мити їх, ремонтувати дороги і тротуари, доглядати зелені насадження, вивозити контейнери зі сміттям із важкодоступних місць.

Довідка

Публічне акціонерне товариство "Концерн-Електрон" – багатогалузева компанія, у склад якої входять 12 підприємств із виробництва наноматеріалів для електроніки, спеціальної техніки, телевізорів та електропобутової техніки, виробів із пластмас, автомобільного обладнання, інструментального оснащення та інших сфер діяльності.

Одним із нових стратегічних напрямків концерну є машинобудування. Для реалізації проектів цього напрямку минулого року було створено машинобудівну корпорацію «Електрон» на базі діючих та нових підприємств концерну. В цьому ж році на виробничих площах Концерну було створено завод «ЕлектронМаш» з виробництва мало вантажних автомобілів багатофункціонального призначення.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх