,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


«Електронтранс» випустить тролейбус і електробус
Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» у 2014 році виготовить та випустить на вулиці Львова новий тролейбус вартістю 1,8 млн грн та електробус, що працюватиме цілий день виключно від акумуляторних батарей. Вартість такого електробуса 3 млн грн.
Про це ZAXID.NET повідомив генеральний директор підприємства «Електронтранс» Василь Пецух.

«Найшвидше ми працюватимемо над тролейбусом для Львова. Ми зберемо його до нового року, але випробовування розпочнуться весною і він вийде в квітні або травні», – сказав генеральний директор.

Окрім цього, він наголосив, що в Європі є нічний і денний тариф на електроенергію. Зі слів Василя Пецуха, в умовах подвійного тарифу на електроенергію, електробус буде більш економічно привабливий, ніж на сьогодні тролейбус. «Не потрібно буде контактної мережі, мережі підстанцій, машина буде заряджатися за нічним тарифом, на ній встановлять електродвигуни з охолодженням», – пояснив гендиректор.

Щодо комплектації нового електробуса, то Василь Пецух зазначив: «Мости, осі та рульове – з Німеччини, скло – наше, в перспективі метал має бути також українським. Якщо брати ціну кінцевого виробу, то електробус буде коштувати 3 млн грн, а тролейбус – орієнтовно 1,8 млн грн в залежності від технічного оснащення».

Нагадаємо, у Львові 27 червня на рейки став низькопідлоговий трамвай, виготовлений на «Електронтрансі». Зараз новий трамвай курсує на маршруті 9А від залізничного вокзалу до площі Соборної. Вартість одного трамвая 12 млн грн. Як повідомлялося, новий трамвай на 80% зроблений з українських деталей.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх