,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Путіна зробили з історії про позбавлення мандата Маркова страшилку
Як відомо, 12 вересня Вищий адмінсуд України зобов'язав Центрвиборчком скасувати реєстрацію депутата у зв'язку з тим, що правоохоронці виявили факти фальсифікації результатів голосування на парламентських виборах 2012 року в окрузі №133 в Одесі, де він переміг.
"В кінці листопада угода про асоціацію не "буде підписана", а "може бути підписана". Тому що все ж я розраховую на здоровий глузд", - розповів Глазьєв про процеси євроінтеграції України.

"По-перше, вона (угода) суперечить Конституції України. Зараз, наскільки мені відомо, у Верховній Раді триває збір підписів під зверненням до Конституційного суду України. При цьому відносно депутатів застосовуються дуже жорсткі методи. Одного з них - Ігоря Маркова - взагалі позбавили мандата, намагалися точніше позбавити. Депутат, між іншим, з Партії регіонів. Як не дивно, за його прагнення виконати передвиборчі обіцянки цієї партії", - розповів свою історію про Маркова радник Путіна.

"Він виступав проти підписання угоди про асоціацію з ЄС. Його спробували позбавити мандата на дуже дивній підставі – ніби-то, через 3 роки після обрання до Верховної Ради взяли і перерахували бюлетені і виявили, що якихось бюлетенів там не вистачає. Це у світовій практиці перший випадок позбавлення мандата через 3 роки після обрання до парламенту", - збрехав Глазьєв.

"Відбувається тиск, але підписи (для звернення до КСУ збираються)... Я думаю, що врешті-решт і європейська сторона, і українська зрозуміють, що підписувати неконституційну угоду (про асоціацію), щонайменше, необачно", - додав він.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх