,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Нідерландах продають чіпси зі смаком Путіна, Сталіна і Лукашенка
В Нідерландах з’явилася серія чіпсів Dictator Chips з портретами відомих світових диктаторів, зокрема з "останнім диктатором Європи" Олександром Лукашенком та президентом Росії Володимиром Путіним.

У Нідерландах продають чіпси зі смаком Путіна, Сталіна і Лукашенка


Зразки упаковок чіпсів викладені на сторінці Dictator Chips в Facebook. Це частина арт-проекту дизайнера з Нідерландів Вірджинії Муренхаут.

У Нідерландах продають чіпси зі смаком Путіна, Сталіна і Лукашенка


На упаковках чіпсів зображені: радянський диктатор Йосип Сталін; президент Росії Володимир Путін; президент Узбекистану Іслам Карімов; колишній лівійський лідер Муаммар Каддафі, якого вбили в жовтні 2011 року; екс-глава Аргентини Хорхе Бачила; президент Сирії Башар аль-Асад; верховний лідер і "Великий Наступник" Північної Кореї Кім Чен Ин; білоруський президент Олександр Лукашенко з написом "Спробувавши їх одного разу, ви ніколи не захочете нічого іншого" ​​і "З 1994 року незмінний смак Лукашенка".

У Нідерландах продають чіпси зі смаком Путіна, Сталіна і Лукашенка


На сторінці Dictator Chips вказано, що чіпси доступні в 19 чудових смаках. За інформацією в соціальній мережі, крім чіпсів з портретами політиків є кепки, футболки, буклети та листівки.

Як розповіла Вірджинія Муренхаут, Dictator Chips її творчий проект, який в першу чергу вона робила для себе. Мета проекту - змусити людей задуматися, в якому суспільстві ми живемо.

"Реальність складна, речі самі по собі не чорні і не білі. Можна сказати, що мій проект і про подвійні стандарти Заходу. Якщо диктатура зло, яким керують чоловіки, то чому ми будуємо з ними ділові стосунки? Створення та підтримка цих відносин - це приниження принципів", - вважає Вірджинія.

У Нідерландах продають чіпси зі смаком Путіна, Сталіна і Лукашенка


За словами дизайнерки, Dictator Chips - це бренд.

"Все в повсякденному житті стає брендом. Тому мій проект не про продукт, а проект про бренд. Тут символ превалює над змістом", - пояснила Вірджинія.

Вона також зазначила, що в Нідерландах змогла зробити такий проект без наслідків для себе. Сьогодні Dictator Chips можна купити в магазині і коштують вони орієнтовно 30 євро. Але дизайнер звертає увагу, що вона їх створила не заради заробітку, а як арт- проект.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх