,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Путін продає Сибір
Путін продає Сибір


Здравствуйте. Коли я був меленьким тато часто говорив що в районі 2008 року розпочнеться війна з Китаєм. 2008-й настав, війна була, тільки не з Китаєм а з Грузією.

Здавалося б, дві потужних держави мають загальну (і яку!) Кордон, при цьому держави атомні, при цьому в однієї є землі і сировину, а в іншої тільки робочі руки, не можуть не зіткнутися. Відповідно до свого положення.

Але зараз 2012-й (якщо від Р.Х. то 2014-й) і ніякої війни з Китаєм не передбачається.

Чому? Відповідь сумний і проста: Росії немає вже багато років, а її найбільший, наймогутніший осколок “РФ” при злодієві і вбивці Путіні перестав бути яким би то не було супротивником взагалі, не те що там “небезпечним” або “особливо небезпечним”.

Срана Рашка не може контролювати навіть Башкирію, від нас відокремилася Чечня і Білорусія, в Дагестані йде активний процес сомалізаціі.

Немає армії, охорони здоров’я, освіти, зовнішньої політики.

Один удар і Рашка перестане існувати.

Потім, років три тому, тато сказав що в кінці кінців Путін віддасть Сибір в оренду Китаю на 49 років, як це прийнято в надлом. країнах, ну а потім все, за гроши продамо.

І ось, читаю на Газете.ру: “Росія запропонує кільком країнам – членам АТЕС – В’єтнаму, Сінгапуру, Таїланду і Японії – близько 20 інвестиційних проектів з розвитку сільського господарства в регіонах Далекого Сходу” і “Для освоєння азіатським партнерам пропонуються великі площі російській території – за деякими проектами, до 150-200 тисяч гектарів “ну і далі розширення. Якщо ви не знаєте, я вам скажу – пенсійна система РФ банкрут.

Московська область – банкрут. У Рашки немає освіти, охорони здоров’я, з десятків служб працює лише МНС, але це діє лише локально. На прикладі літа 2010 ми бачимо, що в масштабних НС нам не допоможе навіть МНС.

При цьому Путін і сателіти щедро фінансують культурні центри уряду США у Вашингтоні (Потанін віддав 5 мільйонів $), щедро платимо данину Кавказу, розбазарюємо гроші на футбол для нігеров, фігурне катання для блядей і ідіотів, на самопіар і звичайно ж, на силовиків для охорони покидьків, що бенкетують в Кремлі. На це потрібні гроші і в силу того, що ці покидьки манагери хуев (наприклад Сердюков і Зурабов) гроші від нафти і газу вже все не окупають. Ця мерзота починає продавати сук на якому сидить – Російські землі.

Тільки от в чому справа, вони трохи що перелетять на інший сук, наприклад, до Лондона. А нам летіти нікуди, ми тут народилися і іншої землі для нас немає.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх