,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кремлівський телеканал демонструє паніку й неадекватність «путіністів»
Кремлівський телеканал демонструє паніку й неадекватність «путіністів»


Судячи з істеричного стилю, ведучий і редактор телепередачі перебувають у стані якогось гіпнозу. Смішно, але вони там собі гадають, що ця «пропаганда» має переконати мислячу людину в тому, що ЄС – зло. Вони розраховували на робітника зі Сходу України? Але ж і ці люди дедалі менше споживають російську «телепропаганду».

Дивно, що йдеться про державний телеканал, редакційна політика якого визначається й цензорується безпосередньо в Кремлі. Якщо Владімір Путін хоче переконати українців такими «аргументами» – цьому керівнику не можна довірити ні «Таможенний Союз», ні ядерну зброю, ні стілець у «Великій двадцятці». Московська верхівка нічого не знає про Україну, про економіку, про історію двох країн.

Кажете, рятуєте Україну від неминучого дефолту? Врятуйте спершу себе. Як сказано в звіті міжнародного агентства Standard&Рoor's, економічне зростання Росії стрімко уповільнюється (вдвічі порівняно з 2011 р.) через дефіцит інвестицій, відплив капіталу та інфляцію. Прості росіяни настільки влізли в борги (більше 90% працюючого населення Уралу, Башкирії, Хабаровського Краю), що Центробанк РФ побоюється масового дефолту населення по кредитах.

Врятувати Україну від дефолту» путінці пропонують кредитом Сбєрбанку на суму 750 мільйонів доларів (6 мільярдів гривень). Це – краплина в морі розміром всього 1,7% доходів держбюджету України-2013. До речі, лише Євросоюз після укладення Угоди про Асоціацію уже в 2014 р. виділить Україні 10,37 мільярдів гривень кредитів і допомоги. Це не враховуючи пільгових кредитів Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, американських, арабських та китайських інвестицій.

Анекдотично виглядає і кремлівська теза про «Росію – головного інвестора України». Насправді, іноземних інвестицій з країн ЄС у нас в 11,3 рази більше, ніж російських. Серед 43 мільярдів доларів європейських інвестицій є й «російські». Це гроші російських бізнесовців, які «евакуювали» свої сім’ї й капітали на Кіпр та до Швейцарії – подалі від Путіна і тюрми «Матросская Тішина». Тепер вони вкладають у вільнішу й конкурентнішу Україну.

Типовим прикладом кремлівського «неадеквату» є скиглення про «загибель» оборонної промисловості України в разі невходження до Митного союзу. Вітчизняна економіка вже 20 років не залежить від цих галузей і переорієнтовується на конкурентні ринки. Ніхто не здасть суверенітет, залишки демократії й нейтралітет України в обмін на московські військові замовлення. До речі, про стан російської оборонки яскраво промовляють десятки невдалих запусків ракети «Булава» та купівля застарілого французького корабля для ВМФ Путіна.

Від такої Росії, з її зашкарублими керівниками та істеричними пропагандистами, треба тікати негайно. Економіку України врятує лише одне: якнайшвидше запровадження європейських стандартів бізнесу та політики. Асоціація з Євросоюзом – не єдиний, але необхідний елемент такого реформування. Це в Україні вже зрозуміли усі, навіть олігархи та «Сім’я». Зокрема й Віктор Пінчук, на телеканалі якого колись працював цей-таки журналіст-істерик Дмітрій Кісєльов. Це ще раз засвідчило вдячність російських некваліфікованих найманців, яких так полюбляють запрошувати на роботу наші олігархи.

І насамкінець. Додаткової «сентиментальності» телесюжету Кісєльова додав синхрон Путіна з натяком на те, що Російська імперія стала наступницею Київської Русі. Можливо Путін вважає символом такої спадкоємності ікону Пресвятої Богородиці, яку Андрій Боголюбський викрав з вишгородського храму святих Бориса та Гліба у 1169 році під час мародерського руйнування Києва? Потім суздальські «вандали» перевезли ікону до Владіміра-на-Клязмі та перейменували її з Вишгородської на Владімірскую. Нині ця ікона – один із символів московського православ’я. В аналогічний спосіб Московська імперія бажає стати «наступницею» Київської Русі. Не вийде, пане Путін. Ми добре знаємо свою історію. Й ми чудово усвідомлюємо свою геополітичну місію.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх