,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ірина Сех: "Жодна місцева громада не доручала своїм депутатам голосувати за угоду, укладену в інтересах "Сім'ї"
Депутатів Львівської обласної ради шантажем, примусом, батогом змусили проголосувати за погодження Угоди щодо видобування сланцевого газу на Олеській площі. Про це 4 жовтня 2013 року заявила народний депутат України від ВО "Свобода", голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Сех, коментуючи рішення сесії Львівської обласної ради, що відбулася напередодні та на якій більшістю голосів було погоджено Угоду про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах ділянки Олеська, між державою Україна та компанією "Шеврон Юкрейн Б. В". Зауважимо, що проти ухвалення цього рішення виступила фракція ВО "Свобода" у повному складі.

"Вирішувалося не тільки те, чи видобуватимуть сланцевий газ на Львівщині. Питання полягало в тім, чи режим Януковича зламає Львівщину, Галичину, Львівську обласну раду. Сьогодні з'явилися "тушки" у Львівській обласній раді. Жодне село чи район ні одному з депутатів Львівської обласної ради не доручали голосувати за "сланцеву" угоду. Навпаки – відбувалися сесії місцевих рад, на яких громади давали доручення депутатам не підтримувати цю корупційну угоду. Це не є угода в інтересах держави Україна, в інтересах громад Львівщини та Прикарпаття . Це угода в інтересах "Сім'ї", – наголосила народний депутат.

Націоналістка зазначила, що лобістом цієї угоди виступив міністр енергетики Едуард Ставицький, якого після цієї сесії на Львівщині ніхто не побачить. "Він свою справу зробив. Так само, як і голова облдержадміністрації Віктор Шемчук, який за допомогою силових структур і органів контролю змусив депутатів облради голосувати, зробив їх зрадниками. Йому байдуже, а депутати, які проголосували за погодження "сланцевої" угоди, будуть ходити нашими містами і селами, прийдуть до своїх батьків, своїх рідних і будуть змушені подивитися їм у вічі", – зазначила Ірина Сех.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх