,


Наш опрос
Нравиться ли вам рубрика "Этот день год назад"?
Да, продолжайте в том же духе.
Нет, мне это надоело.
Мне пофиг.


Показать все опросы
Other

Адреса клиник. Офтальмологическая клиника
инвиво-мед.рф

Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Львівський державний університет безпеки життєдіяльності прийняли до асоціації кращих університетів
20 вересня, в Італії, у найстарішому навчальному закладі світу - Болонському університеті, ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Козяр підписав Велику Хартію Університетів (Magna Charta Universіtatum). Документ об’єднує понад 800 провідних університетів світу, таких як Кембріджський, Оксфордський та інші.

«Високої честі підписання Хартії удостоюються університети, які є визнаними осередками знань, науки та культури. Цей документ визначає фундаментальні принципи, якими керуються університети для забезпечення розвитку освіти, інноваційного руху та налагодження тісних зв’язків», - прокоментував підписання Хартії ректор Львівського навчального закладу ДСНС України Михайло Козяр.

Велика Хартія заснована Європейською асоціацією університетів на основі фундаментальних принципів та цінностей університету та людини. У 1988 році цей документ підписали 388 ректорів кращих вищих навчальних закладів світу.
Нагадаємо, що Львівський державний університет безпеки життєдіяльності на сьогодні цілком інтегрований у міжнародні механізми забезпечення безпеки. Підтвердженням цьому, стало визнання університету на національному рівні кращим з міжнародного співробітництва у сфері освіти і науки.

My WebpageИнформация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх