,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Путін перетворився на винищувача зомбі
Путін перетворився на винищувача зомбі


«Не жартуйте з Путіним»: так назвав свій новий ігровий проект творець відомої гри Snowden Run 3D - бельгієць Майкл Смітс. Він вже почав роботу над грою і обіцяв закінчити її до Хелловіну.

Путін перетворився на винищувача зомбі


Гра стане пародією на один з найбільш продаваних хітів - Call of Duty Black Ops: Zombies. Головним персонажем, супергероєм, стане Владімір Путін. За сюжетом йому доведеться відвойовувати Кремль у армії мертвяків.

На створення гри бельгійця надихнув персонаж Call of Duty Black Ops: Zombies Ніколай Бєлінський - солдат Красної армії, який б'ється у Другій світовій війні.

Путін перетворився на винищувача зомбі

Кадр з гри Call of Duty Black Ops: Zombies.На думку автора проекту, кандидатура президента Росії ідеально підходить на роль супергероя. «Я фанат Путіна, і мені подобається його кредо крутого хлопця, тому він підходить на роль супергероя. Оскільки гра буде багатокористувацької, в ній має бути присутній як мінімум ще один персонаж. Я вирішив, що це буде моя американська версія - Товариш Майк», - розповів програміст.


Путін перетворився на винищувача зомбі


Сюжет гри простий: Володимир Путін скликає прес-конференцію в Кремлі, щоб повідомити, що Росії належить європеїзація у сфері ігрової індустрії. Щоб країна змогла конкурувати на міжнародному рівні, російських розробників ігор буде навчати Товариш Майк - американський розробник, що страждає алкогольною залежністю. Тут, просто в розпалі конференції, на Кремль нападає армія зомбі, послідовників «ордена Распутіна». Тих, кому вдається вижити залишаються лише двоє - Путін і Майк. З цього моменту починається гра.

Героїв забезпечать зброєю - Майк буде відбиватися за допомогою ножа, а Путін - кульковою ручкою. «Ця деталь відсилає гравця до стереотипу про Путіна, згідно з яким він дуже ввічливий. Після удару ручкою герой буде вимовляти фразу «Поверніть мені моє перо».

Путін перетворився на винищувача зомбі


«Не жартуйте з Путіним » буде доступна для телефонів на іOS і Android, а також для ПК. Безкоштовно можна пройти тільки один рівень гри, а за кожний наступний користувачеві доведеться заплатити 3,99 доларів.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх