,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кремлівська українофобія без правил і без меж допоможе українцям сконсолідуватися
На фоні всеукраїнської громадянська кампанія «Я – за Україну в Європі» особливо промовистою стала відчайдушна атака Кремля, аби перекреслити наш геополітичний вибір. Так звана «митна війна», розпочата 14 серпня, стала продовженням тотального наступу Москви, завершальним акордом якої мало б стати «розчинення» нашої країни в новітній імперії МС – ЄврАзЕС. У цьому контексті видається не просто дивною позиція ряду вітчизняних структур, які не повинні були б «проспати» відкриття нових російських фронтів і підготувати адекватні відповіді.

Та й, не маючи сумніву, що тиск Кремля лишень посилюватиметься, стає зовсім не зрозуміло, чому РНБОУ, за інформацією «Вісника державних закупівель», не зумів виявити аналітиків, спроможних написати прогноз «Україна 2030: сценарії розвитку в контексті глобальних та регіональних викликів». Адже, як зробив висновок (після розпочатої Росією торговельної війни проти України) міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт, «це може бути дуже серйозно» («День»).

Як зазначав Дмитро Олійник, заступник голови Федерації роботодавців України, «у другому півріччі 2013 року українські підприємства планували експортувати в РФ товарів на суму близько 8,5 мільярда доларів. З огляду на можливість дії такого обмеження до кінця року, ми прогнозуємо збитки на рівні 2-2,5 мільярда доларів». Невже на потенційну поразку має спрацьовувати й скасування тендера щодо наукового досліджування та експериментального розробляння у сфері гуманітарних наук (тема: «Комплексна методика оцінки загроз державі у внутрішньополітичній сфері»)? Адже уже ясно кожному: окрім інших факторів, Кремль, перемагаючи в торговельній війні, фактично готує в Україні не просто соціальний вибух.

Перед обличчям страшної загрози з боку «братів», явно здрібніли інші події, що мали в собі елементи сенсацій. У цьому ракурсі – і з приводу пошуків екс-нардепа та екс-ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника, який, незважаючи на електронний браслет, утік з-під домашнього арешту.

Натомість дався взнаки цікавий синдром: цинічна атака Кремля почала фактично об’єднувати в Україні владу та опозицію, консолідувати суспільство, яке добре знає ціну московської «любові». Про підтримку позиції Президента України в «митній війні» заявили й представники «Батьківщини» (зокрема Арсен Аваков). Свята першого і другого Спаса, освячення 18 серпня в Києві патріаршого собор Воскресіння Христового вкотре нагадали нашим співвітчизникам про алгоритм спільного перемоги над будь-яким злом: Бог та Україна – перш за все.

Утім, спробуймо подумки ще раз звернути увагу на основні тенденції, які окреслив тиждень, що став надбання історії.

Джерело

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх