,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


«Регіонали» в шоці, що Царьов лякає Президента Медведчуком
Підтримка Володимиром Путіним того чи іншого кандидата на президентських виборах - це втручання у внутрішні справи України
Про це «Коментарям» заявив народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник, коментуючи слова свого колеги з ПР Олега Царьова про те, що в разі підписання Асоціації з ЄС, Володимир Путін не підтримає Віктора Януковича на президентських виборах, а також про можливу підтримку Кремля Віктора Медведчука.

«Я не вірю, що він міг таке сказати. Якщо ж говорити про те, чи підтримає хтось чи не підтримає - ми суверенна держава, і подібні дії, згідно з Конституцією, це втручання у внутрішні справи держави», - зазначив Олійник.

Як уже повідомляли «Коментарі», в інтерв´ю одному зі ЗМІ Олег Царьов заявив наступне: «Я можу припускати, що на останній зустрічі президентів у Севастополі Путін дав зрозуміти: Росія не зможе підтримувати Януковича у разі підписання угоди про асоціацію з ЄС. Є два варіанти. Перший - Росія заявляє, що вона не підтримує Януковича.
Другий, більш жорсткий - Кремль виставляє проросійського кандидата, який у першому турі відтягує частину голосів у противників опозиції».

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх