,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Про нові жахачки від Мєдвєдєва і Кісєльова
Росія породжує жахачки про неминучу катастрофу в проєвропейській Україні. Страхітливі сценарії про майбутнє Києва після підписання угоди про асоціацію вже видавали президент Владімір Путін та його радник Сєрґєй Глазьєв. На черзі прем’єр Дмітрій Мєдвєдєв.

Приблизно отак, якщо метафорично передати його слова соковитою мовою Голлівуду. Дослівно ж, господин премьер заявив, що після підписання асоціативної угоди України з ЄС, особливий партнерський режим Києва та Москви закінчиться.

«Нехай продають свою продукцію в Європу, нехай спробують продати» - закинув Мєдвєдєв. Водночас Київ втрачає будь-які шанси на співпрацю з Митним Союзом.

У такій ситуації, вважає російський прем’єр, українська влада повинна бути максимально відвертою з громадянами – зізнатися, що в Європі Україна буде на рівні Греції чи Кіпру, а сидіти на двох стільцях не вдасться.

Цієї ж платівки не вимикає на центральному російському телебаченні журналіст і українофоб Дмітрій Кісєльов. Журналіст навів приклад дефолту 1998-го року, після якого спостерігався різкий стрибок смертності населення.

Протилежне свідчення нещодавно навів у соцмережі колишній російський віце-прем’єр Альфред Кох. Він нагадав про Прибалтику на початку 90-х, яку Росія теж залякувала.

Зараз ситуація повторюється, пише Кох, і Москва «скаженіє», бо насправді жодна катастрофа Україні не загрожує. Якби така перспектива існувала, Кремль би мовчки чекав, поки вона реалізується, а тоді жорстко покарав би українців.

Ірина Іванова

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх