,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ляшко розгромив зал гральних автоматів у Чернігові
Народний депутат Олег Ляшко розгромив зал гральних автоматів у Чернігові, передає УНН з посиланням на сторінку нардепа у Facebook.

“Щойно розгромив зал гральних автоматів у Чернігові. Клоака зла була розшташована у самісінькому центрі міста на Проспекті Миру. Тобто цілком очевидно, що так звані правоохоронні органи кришували цей незаконний бізнес. Ігрові автомати — це не просто втрачені по-дурному гроші.

Ігрові автомати — це розбиті сім’ї і скалічені долі. Ігрові автомати — це деградація особистості. Ігрові автомати — це такі шалені борги, що часто трапляються випадки, коли ігрозалежні закінчують життя самогубством. Дружини стають вдовами, а діти — сиротами. Незважаючи на те, що гральний бізнес заборонений законом — він процвітає.

“Правоохоронці” явно отримують свою долю зі здобичі. А влада ні на місцях, ні центральна — ніяк цьому не перешкоджає. Певно, теж свою долю має. Але я викоріню це зло радикальними діями. Нагадаю, що раніше я вже розтрощив зали гральних автоматів у Кривому Розі та Немішаєві на Київщині. Як заповідав засновник Радикальної партії Іван Франко: “У кождого в руках тяжкий залізний молот, І голос сильний нам згори, як грім, гримить: “Лупайте сю скалу!”, — написав О.Ляшко.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх