,


Наш опрос
Нравиться ли вам рубрика "Этот день год назад"?
Да, продолжайте в том же духе.
Нет, мне это надоело.
Мне пофиг.


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Росія програла битву за геополітичний вибір України
Росія програла битву за геополітичний вибір України


Останні заяви деяких представників російської влади, "що межують із хамством та істерикою", доводять, що Кремль втратив важелі для того, щоб зупинити рух України до підписання угоди про асоціацію з ЄС, пише тижневик "Комментарии". Тож зараз Росія розробляє план дій на час "після саміту", розповідає видання.
"Фактично програвши битву за геополітичний вибір Києва, Росія намагатиметься зробити зближення України із Заходом максимально неглибоким, болісним і короткочасним", - попереджає тижневик.

"Комментарии" переконують: "Кремлю не дуже важливе формальне членство нашої країни у Митному Союзі – достатньо заморозити інтеграцію в ЄС, енергетичне співробітництво з США і зближення із Заходом в цілому". Тижневик додає, що засоби, до яких може вдатися Росія, відомі – варто пригадати президентські вибори 2004 року або спалахи напруження в Криму протягом новітньої історії України.


Про те, чому Україні треба інтегруватися до Європи, а не до Митного Союзу, розповіли тижневику "Кореспондент" представники української влади і опозиції.

Голова політради ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк вважає, що головна мета Росії – "відтворення імперії, де нам відводиться роль хоча й почесної, але провінції". Він переконаний: "Українсько-російське добросусідство в Широкій Європі – це те, що потрібно нам, Росії та Євросоюзу. Я переконаний, що так і буде після того, як емоції вщухнуть і політичні гравці зрозуміють нові реалії".

Поділився своїми думками про європейський вибір і міністр закордонних справ України Леонід Кожара: "Більшість громадян України підтримують ідею асоціації і подальшого поглиблення відносин з ЄС, при цьому бажаючи розвивати стратегічне партнерство з Росією". Він відкинув закиди про погіршення відносин з північним сусідом: "Тут нема і не може бути ніякого протиставлення".

My Webpage



Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх