,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Росії можуть заблокувати Facebook
У Росії можуть заблокувати соціальну мережу Facebook через виявлену там рекламу курильних сумішей, повідомив заступник керівника Федеральної антимонопольної служби (ФАС) РФ Андрій Кашеваров.

Як стало відомо, наразі ФАС перевіряє інформацію про рекламу. У разі виявлення порушень відповідні матеріали будуть перенаправлені до Росспоживнагляду і ФСКН.

Зазначимо, що в рекламному блоці, розташованому праворуч на сторінці Facebook, 16 вересня з'явилася пропозиція придбати "курильні мікси й ейфорію". Там же зазначені безкоштовний телефонний номер і адреса сайту, на якому пропонується купити "спайс" і "легальні порошки".

Також повідомлялося, що пропозиція є в таких містах, як Москва, Краснодар, Київ та Одеса, причому клієнтам пропонуються "величезні знижки на опт" і постійні акції.

Тим часом видання Hopes&Fears повідомляє, що Facebook проведе власне розслідування того, як реклама наркотиків з'явилася на сторінках соціальної мережі. Про це розповіла голова Facebook у Росії Катерина Скоробогатова. Політика соцмережі забороняє розміщення реклами, яка просуває заборонені на території тієї чи іншої країни товари і послуги.

Варто зазначити, що виробництво, продаж і зберігання курильних сумішей заборонено в Росії. Відповідна постанова уряду РФ набула чинності в січні 2010 року. В Україні курильні суміші були заборонені в кінці весни 2010 року.

Звернемо увагу, що в кінці липня поточного року інформагентство Bloomberg з посиланням на два джерела, знайомі із ситуацією, повідомляло, що найближчим часом у Facebook може з'явитися відеореклама. На цьому тлі акції соцмережі вже піднялися вище $45 на Nasdaq.

Крім сказаного вище додамо, що в другому кварталі поточного року Facebook збільшила кількість кліків на рекламу на своїх сторінках на 16,4%, а доходи рекламодавців соцмережі в звітний період зросли на понад 28%.

***

Соціальна мережа Facebook була створена Марком Цукербергом у 2004 році. Штаб -квартира компанії розташована в місті Менло-Парк у Каліфорнії. IPO Facebook відбулося 18 травня 2012 року. Акції соціальної мережі торгуються на американському майданчику NASDAQ під тікером FB.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх