,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Google придбав стартап, який придумав спосіб передачі даних через удар
Американська корпорація Google оголосила про придбання стартапу Bump Technologies, який розробив мобільний додаток Bump.

Технологія Bump дозволяє обмінюватися даними - контактами, фотографіями, роликами та іншими файлами – між двома власниками смартфонів.

Для того, щоб здійснити обмін, користувачі повинні затиснути телефони в кулаках і несильно "стукнутися" ними. Аналогічним способом можна також передати дані зі смартфона на комп'ютер.

Додаток Bump безкоштовний і доступний на Android і на iOS. З Google Play його завантажили понад 10 мільйонів разів, а в App Store він входить до десятки найпопулярніших безкоштовних програм.

Як повідомляється, команда розробників Bump у складі 25 осіб приєднається до Google. Фінансові умови операції не розголошуються, але за оцінками All Things Digital, покупка коштувала Google від 30 до 60 мільйонів доларів США. Раніше додаток Bump отримав від венчурних фондів 20 мільйонів доларів інвестицій.

Глава Bump Technologies Девід Ліб повідомив, що його компанія "поки" не планує закривати Bump. Програма продовжить роботу у звичайному режимі.

Крім Bump, компанія Bump Technologies розробила ще дві мобільні програми: Flock і Bump Pay. Перша призначена для створення колективних фотоальбомів користувачами, які перебувають поруч один з одним. Друга дозволяє здійснювати платежі через PayPal, "стукаючись" телефонами.

Нагадаємо, на початку вересня Корреспондент.biz писав, що Google вплуталася в сутичку за лідерство на ринку "розумних" годинників.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх