,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Росія програла інформаційну війну за Крим
Росія програла інформаційну війну за Крим


Експерт зазначив, що в цьому плані Росія вже програла Україні, проте Кремль не залишить спроб дестабілізувати ситуацію на півострові, пише ZN.UA.

"Виросло і вступило в політичне життя країни нове покоління, яке не знає, що таке Радянський Союз, у якого немає ностальгії за Росією-матір'ю, і на цьому вже не можна грати. Ще кілька років тому на одному з круглих столів у Лівадії я спостерігав справжній шок у російських колег. Тому що за даними опитувань молоді щодо вивчення української мови жорстких "відмовників" було лише відсотків 15, решта вважає, що державну мову треба знати", - зазначив Клименко.

При цьому він додав, що нинішня торгова війна та інцидент з українськими рибалками в Азовському морі різко обвалюють проросійські настрої кримчан. "Тому, якщо не відбудеться якихось серйозних подій, Росія зазнає найжорстокішої поразки, і ніяка Вірменія в Митному Союзі не врятує" , - зазначив він.

Експерти не відкидають, що якби не конфлікт в Сирії, наразі всі зусилля Москви були б спрямовані на максимальний опір підписанню угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

"Зрозуміло, що ніякі "українські вибори", ніякі Медвечуки і навіть КПУ "російської" погоди вже не зроблять - їхній поїзд пішов. Але їм потрібно буде відпрацьовувати свої програмні завдання, пам'ятаючи про наступні вибори, а поки створювати потрібний інформаційний фон. Що в такій ситуації залишається? Я б не відкидав не тільки провокації, але і диверсії та інші акції підривного характеру, причому саме в Криму" , - заявив експерт.

За словами Клименка, фактори для простих і результативних сценаріїв, які можуть підірвати ситуацію і "покликати" Росію на допомогу - базування ЧФ Росії та наявність ґрунту для міжнаціональних/релігійних заворушень.

Зазначимо, що офіційний Кремль неодноразово висловлювався проти підписання Україною угоди з ЄС, погрожуючи всілякими санкціями. Так 3 вересня радник президента РФ з питань розвитку інтеграції в рамках Митного союзу Сергій Глазьєв заявив, що укладення угоди про асоціацію (УА) з Євросоюзом стане порушенням базового українсько-російського договору про дружбу, а також залишить без сенсу договір про зону вільної торгівлі в рамках СНД.

"Тому ми зараз просто змушені обмірковувати заходи з нейтралізації виникнення загроз" , - пояснив план дій Росії Глазьєв.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх